Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » E-on villanyszámla?

E-on villanyszámla?

Figyelt kérdés

2. Hónaptól egészen 07.05.-ig havi 4kWh résszámla volt beállítva nekem az e-onnál majd 07.05.-től felemeltettem havi 1600kWh-ra a résszámlámat mert beköltöztünk a házba, előtte nem lakott ott senki szval nem volt fogyasztás csak kis mennyiségben.

Erre az e-on küldött nekem egy 301 ezer forintos számlát, hogy fizessem be... De én 07.05-től kértem a havi 1600kWh-t, akkor miért számolja visszamenőleg is havi 1600-al?


Ilyenkor mivan valaki járt már hasonlóan? Vagy most ki kellene fizetnem a 300 ezres számlát vagy tudják törölni a számlát?



2022. júl. 13. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért 1600kW - az NEM támogatott lakossági fogyasztás.


160 kW-ra módosítsd. Ha nem gépműhelybe költöztetted a családot...

2022. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával menj be az eon-hoz, itt velünk nem mész semmire.
2022. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
személyesen az ügyfélszolgálatnál. Személyi, lakcímkártya, és a nevedre kiállított utolsó villanyszámla kell mindenképp...
2022. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban jártál volna ha inkább vállalod a havi diktálást, neten vagy aplikációval pár perc az egész, és akkor nincs ilyen kavarc, és pont annyit fizetsz amannyit használsz. 1600kWh meg rengeteg hacsak nem szunázol, meg hasonlók. Hivd fel az ügyfélszolgálatot, és diktálj nekik egy óraállást. Egyébként ha a diktálásos helyzetre gondolsz, ott is azt fizeted amit elhasználtál, ugyanez az átalány is vagyis az elmúlt hónapot fizeted mindig, ez az időszak van a számládon is szerintem. Tehát ezért kaptál 300 ezres csekket.
2022. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!