Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehet az MVM mobilappon...

Gábordegábor kérdése:

Hogyan lehet az MVM mobilappon bediktalni a mérőóra állását?

Figyelt kérdés
Jelenleg általány számlát küldenek szeretném minden hónapban elküldeni mérőóra állását. MVM mobilappon diktálás menü nem elérhető azt írja nincs diktálási időszak.Diktálási időben elérhetővé válik a menü vagy kell valamit módosítanom? És ha sikerül bediktalni a mérőóra állását az alapján fogják küldeni a számlát?

#MVM diktálás
2022. júl. 15. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Diktálási időszakban lehet diktálni. Az alapján küldik a számlát
2022. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
210 kwh fogyasztásig nem a piaci árat kell fizetni. Nappali áram fogyasztása 159 kwh éjszakai 143 kwh összesen 302 kwh. Egy fogyasztási helynek minősül így durván megemelkedne az áramszámlám. Hiába csökkenteném a fogyasztást általányszámla miatt még hónapokig brutális áram számlát kellene fizetni egy évben egyszer olvassák le a mérőórát.Meg ki tudja elszámolásnál milyen rezsicsökkentet vagy piaci áramárt utalnának vissza amennyi áramot nem használtam fel. Ezért töltöttem le ezt az appot hogy be tudjam mondani a tényleges fogyasztást de ezek szerint diktálási időben lehet és remélem igaza van a válaszadónak hogy az alapján fogják kiállítani a számlát.
2022. júl. 15. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz kérned kell a szolgáltatótól az átállást diktálásra, én emailen keresztul intéztem, igaz nem most. Ők megmondják mikor van diktálási időszak
2022. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!