Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A villany ezentúl hogyan lesz...

A villany ezentúl hogyan lesz mi alapján állapítják meg mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Pl lakott egy 4 tagú család magas fogyasztással

De januártól új albérlő van aki ugye a számlát a tavalyi évszerint kapja amikor még magas volt a fogyasztás a főbérlőnél de most meg alacsony de augusztustól piaci árat számolnak neki is mert a számla szerint magas a fogyasztása?


2022. júl. 16. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Álljon át diktálósra.
2022. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet modosítani az átalányt neten is, ezt az új bérlőnek is tudnia kell, és havi, vagy akár egy heti fogyasztás leolvasása után lehet szólni, hogy én nem annyit fogyasztok mint az előző bérlő, akkor minek fizessen többet?
2022. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barnabas333 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem feltöltős a villanyórám, ott hogy lesz az áramdíj? Ma megpróbáltam venni két helyen is és technikai okok miatt nem lehet. Tuti ezzen is változtatnak 1jétől...
2022. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!