Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyire van felétek elítélve...

Mennyire van felétek elítélve a gázfűtés?

Figyelt kérdés

Felénk a faluban aki 70 alatti és bevezeti a gázfűtést azt kibeszélik, a szüleim 46-48 évesek, és a faluban laknak 20 éve, de nem merik bevezetni a falu dühe miatt a gázt. Felénk ha be akarod vezetni a gázt, pl.: 30 évesen köpnek egyet a régi öregek, meg kibeszélnek, hogy lusta igénytelen semmirekellő vagy. Mai napig aki nem vág fát, nem szénnel fűt azt kibeszélik, meg lustának tartják.


Amikor még 5 éves voltam jött egy új beköltözők voltunk a faluban, felfeszítették a kapuját a régi öregek, és a megrakott lótrágyát szórtak az udvaromra, a medencémet is megtöltötték lócitrommal.

Felénk azért a gázfűtés, mai napig társadalmi stigma.


Amúgy nem provokáció, egy elég szegény részén élek, JNSZ megye.



2022. júl. 16. 17:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. BAZ megyei faluban élek, ez se valami elit környék, de még hasonlót se hallottam soha, a környékről se.
2022. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyenről 😂 Pedig felénk is sok a vegyes fűtés, gáz + fa
2022. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsiként sosem hallottam még ilyenről. Pedig kis faluban laktak nagyszüleim.
2022. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen sötét hely nem létezik. Ha van a faluban földgáz-fővezeték, és az utcátokban is van, be kell vezetni. Most meg pláne, mert ürülni fognak, hogy ti milyen drágán éltek(majd)..itt a Fővárosban azt furcsállották, aki nem vezette be a gázt...sőt, ahol csak lehet az erőművi gőzt vezetik be a hőcserélőkbe..a lakótelepek zöme erőművi fáradt-gőzből átalakított forróvizet kap hmv-re, télen pedig jut a fűtésre is.


Itt akkor több millió lusta él? A többi távfűtött városról nem is beszélve.


Ott nagyon sötétek az emberek, kábé annyira, mint vakond nadrágján a belső zseb.

A legnagyobb baj, hogy valószínű az utódaik is ilyenek, meg az unokák...Jééézusom..még elképzelni is rémísztő...

2022. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

"Amikor még 5 éves voltam jött egy új beköltözők voltunk a faluban, felfeszítették a kapuját a régi öregek, és a megrakott lótrágyát szórtak az udvaromra, a medencémet is megtöltötték lócitrommal."

Amikor 5 éves voltál.

Gyerek......

Gyenge troll provokáció.

2022. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Ilxen hely nem létezik
2022. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
bizony a jászok nyakas emberek , ott lócitrom jár a különc semmirevaló gyütmenteknek
2022. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam ilyenrol.

En Bacs-Kiskun megyei faluban nottem fel. Azt sem tudom kinek milyen futese van, nyilvan ki lehet talalni mert kitablaz valamit a szolgaltato ahol van gaz bekotes hogy tudjak hol van a cso a fold alatt de ez nem jelenti hogy gazzal fut. Lehet hogy csak a gaztuzhelye van mert nem akarja a palackot hordani es az elektromos tuzhelyt sem szereti. A legtobb haznal be sem latsz az udvarra, nem tudod van e ott farakas, vagy ha van tuzifa akkor a szuterinben van e.

Felenk senkit nem erdekel mivel fut a masik. Akinek kozponti futese van az altalaban vegyes tuzelesre csinalja meg es akkor fut faval ha tudott venni jo aron. Olyan is van aki csak gazzal fut mert nincs ideje fat hasogatni, nem akar farakast az udvarban.

2022. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez valami kamu kérdés, ne is válaszoljatok...
2022. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Felénk ha be akarod vezetni"

Honnét a csudából tudja bárki, mit akarsz? Az csak a fejedben van, gondolat.

2022. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!