Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyire van felétek elítélve...

Mennyire van felétek elítélve a gázfűtés?

Figyelt kérdés

Felénk a faluban aki 70 alatti és bevezeti a gázfűtést azt kibeszélik, a szüleim 46-48 évesek, és a faluban laknak 20 éve, de nem merik bevezetni a falu dühe miatt a gázt. Felénk ha be akarod vezetni a gázt, pl.: 30 évesen köpnek egyet a régi öregek, meg kibeszélnek, hogy lusta igénytelen semmirekellő vagy. Mai napig aki nem vág fát, nem szénnel fűt azt kibeszélik, meg lustának tartják.


Amikor még 5 éves voltam jött egy új beköltözők voltunk a faluban, felfeszítették a kapuját a régi öregek, és a megrakott lótrágyát szórtak az udvaromra, a medencémet is megtöltötték lócitrommal.

Felénk azért a gázfűtés, mai napig társadalmi stigma.


Amúgy nem provokáció, egy elég szegény részén élek, JNSZ megye.



2022. júl. 16. 17:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tényleg ez volt anno 20 éve felénk, nagyon utálták aki máshogy gondolkodott, meg az új beköltözőket, ma csak a társadalom elítéli annyira nincs tettlegesség már miatta.
2022. aug. 3. 10:43
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ha valaki beszél a kocsmában, hogy be akarod vezetni a gázfűtést, megállás nélkül szidni fognak"

JA, szóval keresed a bajt!

Életemben nem voltam kocsmában és eszembe nem jutna mesélni a terveimről.:)

2022. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tudom, miért van telepakolva minden reggel lótrágyával az úszómedencém. Köszi a tippet, kérdező, köttetem a gázt kifele.
2022. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
95%-ban romák lakta településen élek, ők aztán fűtenek még az öreganyjuk likas bugyogójával is, de engem még sosem akartak meglincselni mert gázzal fűtök. Ezek valami civilizálatlan bennszülöttek, kérdező?
2022. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg pont nem izgat mit gondolnak rólam a faluba! Törvényes keretek között azt csinálok amit akarok, ez állítólag alkotmányos jogom.


Felénk többnyire csak irigyek az emberek, ha valamid lesz egyből megy a susmus MIBŐL VETTE? De, mióta két falubeli is nekem dolgozik egy multinál, ahol középvezető vagyok, ezek a dolgok megszűntek. Aztán most, hogy egyedülállóként építkezek, csak egyszerűen elkönyvelték magukba, hogy gazdag vagyok. Pedig utóbbi abszolút nem igaz, csak jóval átlagon felül keresek.

2022. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

25+

Kimaradt: most a tudok-e munkát adni fázisban járok :)))

2022. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

itt a nagy faluban minden házba bevezették , itt az tűnik fel ha időnként egy egy el is tűnik .

lehet, hogy a szomszédnak nem tetszett és csinált egy kis gázszivárgást?


Na BUMM!

2022. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!