Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi lesz itt ha befutnak ezek...

Mi lesz itt ha befutnak ezek az új rezsiszámlák? Apokalipszis? EZeket csak az informatikusok fogják tudni megfizetni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 19. 19:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Kinek mit intézett a kormánya.
2022. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már! Mire fizetésre kerülne sor, az alany vagy éhenhalt, vagy megfagyott, attól függően, a kaját vagy a fűtést választotta-e
2022. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Én azt veszem észre hogy a fidesz próbálja feszegetni a határokat.Mi az ami még belefér, és mi az amit már nem nyel le a nép.Szóval mekkora terhet képes elcipelni a vállán.

Jelenleg pakolja ránk a zsákokat, addig a pontig fogja ezt csinálni,amíg a legtöbb ember elkezd összerogyni. Azon a ponton megtalálta azt az állapotot, hogy a néptől többet nem tud beszedni és más forrás után kell néznie.

De amíg bírja a nép és cipeli a terheket, addig rezzenéstelen arccal dobálja ránk a súlyokat!

2022. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%

Minden nap ugyanazok a kérdések ugyanazokkal a válaszokkal.

Mennyit kerestek ezen?

2022. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2022. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Mindenki ki tudja fizetni, max nem marad kajára.

De ennyit megért, hogy nem a balódal győzött.

2022. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ja bocsi hogy megkérdeztem már, én kérek elnézést hogy érdekel hogy bedől e az életem augusztustól! Végülis apróság, igazad van!


Kit izgat!

2022. júl. 19. 19:55
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

És jobb lesz attól, ha naponta megkérdezed?

Fogyassz kevesebbet.

2022. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mi sem.


500 nettós fizetés úgy száll el, mint a fing, ha tényleg 150 ezer lesz a rezsi 40 helyett.

2022. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén szólva MOST MÉG(!) nem értem ezt a nagy riadalmat.

Nekünk 80 m2-es szigeteletlen téglaházunk van konvektorokkal, mert csórók vagyunk szigeteltetni és korszerűbb fűtést bevezettetni, de a havi gázátalányunk 16 ezer alatt van és elég szokott lenni. A nappaliban van egy kandallókályha, amit kiegészítő fűtésnek használunk hidegebb időben és kerti fanyesedékkel és olcsó fahulladékkal fűtünk.

Igaz, nem 26-28 fokos a lakás, csak 21-22, éjjel 17-18, ezért nem rohangászunk bugyiban és pólóban télen, hanem rendesen felöltözünk és nem fűtünk medencét, de így az átlag alatt vagyunk és MÉG nem rettegünk.


Villanyunk úgy, hogy van minden háztartási eszköz, mosó és mosogatógép, 2 tv, hűtő és 6 rekeszes fagyasztó, 1 laptop reggeltől estig, porszívó, mikró, kávéfőző, hajszárító, kánikulában megy napi 12 órát egy ventilátor és a fene tudja mi minden, ami nem jut eszembe, így a havi villanyunk 5870 Ft.

3 hónapja vettünk szárítógépet akciósan télire, lehet, hogy azt nem fogjuk használni, maradunk a fregolinál.

Majd ha változás lesz, akkor újratervezzük az életet.

2022. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!