Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyik a jobb választás...

Melyik a jobb választás általány vagy a havi diktálás?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás? Nem rég olvastam egy oldalon hogy az aki havonta diktál az jobban megszívthatja mint az aki általány díjon van és netalántán a havi kedvezményes mennyiség felett van az általány díja és fogyasztása gáz esetén. Valami jelleg görbére hivatkozik a cikk ami alapján jobban az szívhat aki havi diktálós.. Pedig józan paraszti ésszel gondolkodva diktálásnak lenne a több értelme mert csak azért fizetsz amit fogyasztottál és nem azért fizetsz amit a szolgáltató kalkulál előre ki.

2022. júl. 21. 21:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29. De ahogy gondolod...ha neked van annyi pénzed kockáztass, csak nyugodtan. Mi nem fogunk.
2022. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
35%
Fingotok nincs. Ezért kell Orbán aki megmondja nektek, h Kiss és mi hogy lesz. Ezt se tudjátok értelmezni, össze vissza irkáltok pedig be lett linkelve, h pontosan hogyan lesz.
2022. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Átalány
2022. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
29-es, el vagy tévedve. Mivel augusztusban 15 köbméter a limit, kizárt, hogy egy diktálós visszakapja, ha mondjuk augusztusban 30-at fogyasztott, de éves szinten belefért volna. Diktálósnál eddig nem volt éves korrekció és szerintem nem is lesz. De nekem akkor is a diktálós a jobb, mert a tavalyi fogyasztásomat átalányban idei áron nem tudom kifizetni, más megoldás kell.
2022. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34es,Ha a "diktálós"alatt a havi elszámolást érted, akkor is az évi limit számít. A te példád pedig abszolút hülyeség, mert ha augusztusban 30at fogyasztott, akkor kétszer annyit, mint a limit, tehát vissza nem kap semmit. Ülj le kisfiam, egyes.Éves korrekció pedig természetesen lesz, egyszerű matematika. Ennyi volt, ciao!
2022. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A limit bőven több mint havi 30, szóval simán belefér.
2022. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!