Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha telepakolom a betonfödémes...

Ha telepakolom a betonfödémes padlást karton dobozokkal (benne nem használt tárgyakkal, könyvekkel, limlomokkal), amiket amúgy a garázsban tárolok), érek vele valamit födémszigetelés szempontjából?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de a nyestek imádják.
2022. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Vegyél normális szigetelést inkább, nem drága.
2022. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)) köszi, sztornózom még a gondolatát is, állatokkal nem számoltam. 30 30 kozetgyapotot ajánl az energetikai tanúsítvány, ezt tényleg elég csak szorosan lefektetni?
2022. aug. 31. 09:52
 4/9 A kérdező kommentje:
30cm*
2022. aug. 31. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs pénzed akkor kunyeráld be magad egy hulladékudvarba, mindig lerakják a fel nem használt és rosszul vágott darabokat. Ez a tulajnak csak nyűg, mert iszonyat helyet foglal és szabályos felhasználásra már nem jó. Legutóbb a szomszéd vitetett el egy konténernyi szigetelésmaradékot, abból a fél ház födémét le lehetett volna szigetelni eltolással. Próbálkozni kell.
2022. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ez jó tipp! Nem használjuk a padlást tárolásra a betonfödém ellenére, így nekem tökéletes lenne a hulladék is, amit beszabunk. Tavaly vettem felújítandó házat, nagyon szépen, terv szerint is haladtunk, de azzal nem kalkuláltam, hogy ennyire gyorsnak kell lenni az elszabaduló energiaárak miatt.
2022. aug. 31. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Párazárást tegyél a szigetelés alá.
2022. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem érsz vele semmit. Ahogy az 1-es is írta:a nyestek imádják.
2022. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Robi63 válasza:

A nyestes sztori jó,de ahhoz be kell jutni a nyestnek,

Hatalmas varrodám volt a 90es években!

A thermo hulladékot a szabászatról a varrónôk

elvitték a padlásra szigetelni!

Az egér se megy bele, de most ilyet nem tudsz

szerezni,mert minden kínai

2022. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!