Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen spórolási tippeket...

Milyen spórolási tippeket tudnàtok javasolni?

Figyelt kérdés

Pl. cirkós kazannál amíg nem meleg a víz azt kiengedni felmosóvödörbe és fazékba.

Ha egyedül vagyok itthon arra gondoltam, ezt a vizet kiöntöm a kézmosóba és ott mosok kezet.


Amíg nincs este 8 óra addig gyertyát gyújtok, ill elemes lámpákat használok.



2022. nov. 8. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a felsorolt 3 dologgal pont meg tudsz spórolni nagyon max 100 forintot havonta.

Vedd lentebb a hőfokot, használj energiatakarékos cuccokat, időzítő, mozgásérzékelő, stb

Mi kicseréltünk egy vízmelegítőt (félig-meddig muszájból) és -3000 ft villanyszámla havonta. Inkább ilyenekben érdemes gondolkodni


[link]

2022. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Beíratkozol egy tanfolyamra hogy jobban fizetett szakmád legyen?

Miért jobb nyomorogni?

2022. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem beiratkozni
2022. nov. 8. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyertya és az elem sokszorosába kerül az áramnak
2022. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás, te is tudod.
2022. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Minden modern készülék és takarékos, nem milliósak a számlák. 2 hónapra 8 ezer ft a villany. Nem megy non stop semmi, nyáron elég heti 1x mosni, de télen 2* 3x mosok, meg szintén ennyiszer porszívózok + feltörlök.


Tv ritkán megy , fűtést este 7-8 felé fürdéskor kapcsolom be megy hajnali 5ig h míg felkelek.


Nem akarok megcsúszni főleg a fűtéssel h majd 200 ezer legyen a számlam ill. Nem szeretnék pocsékolni semmivel pl víz kiengedés feleslegesen

2022. nov. 8. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És árammal fűtesz? Nem kombicirkó van?


A Standby és a hűtő tud sokat fogyasztani.

De hát mérd meg!

2022. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

" ez csak kifogás, te is tudod" hagyjuk már ezt...ha tehettem volna már rég megtettem volna...


Én tudom igen hogy mennyit keresek , mennyi a kiadások, mikor mire kell fizetnem. Te nem tudod így ha megkérhetlek ezt hanyagoljuk.

Van érettségi mellé 3 szakmám amit a covid miatt mega kata meg etc miatt amúgyse tudnék csinálni,

Nem kifogás ami az igazság h végtelenül egy idióta segghulye ember vagyok így ha lenne pénzem is tanulni akkor se tudnám elvégezni.


Gázzal fűtök és azzal is főzök.

2022. nov. 8. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Költözz kisebb, de jobban szigetelt és olcsóbban kifűthető lakásba. Mivel egyes szám első személyben írtad a kérdést, feltételezem, hogy egyedül élsz. Egy embereknek bőven elég egy kisebb lakás, amiben ha szauna-szintű meleget csinálsz sem megy a gázszámlád az egekbe, mert a közelébe sem leszel a piaci áras határnak.
2022. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajna el kellett volna olvasni a kérdéshez írt kommentet, így se nagy a ház.


1-2 emberen kívül senki nem veszi a fáradtságot elolvasni bármit is, meg ítélkezik csak azért mert ő jobban él, mint én vagy bárki.


De hát ilyen ez az oldalt troll hegyek és a mocskolódás, magyar létemre mondom h tipik magyarok vannak itt...

2022. nov. 10. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!