Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Rezsi csökkentés esetén hogy...

Rezsi csökkentés esetén hogy van az éves elszámolás?

Figyelt kérdés
Nekem minden márciusban volt/van eddig éves gáz óra le olvasás illetve villany esetén január-február körül. Na már most ugye bár csökkentet rezsicsökkentés tavaly augusztus elejétől indult mindenkinek akkor volt az hogy addigra kellett be diktálni az aktuális óra állásokat így számomra értelem szerűen akkor kellene nullázódnia az éves kedvezményes mennyiségnek. De ehelyett már múlt hónapban jelzett a telefon inkább az e-mail hogy én választottam az éves diktálást így ők nem küldenek ki munkatársat (holott nem is így volt) villany esetén. Akkor elkepzelhető hogy a gáz is szokott időben lesz le olvasva és akkor nullázódok az éves fogyasztási kedvezményes mennyiség vagy az augusztusban lesz?

#rezsicsökkentés #Kedvezményes fogyasztási mennyiség #Éves óra le olvasás
2023. febr. 8. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Senkinek sem volt kötelező óra állást diktálni. Februárban volt tavaly óra leolvasás .Most is,és már a számla is megjött.Átalánynál nagyon jól szétosztották a fogyasztást.Augusztus 1 től már szerepel a számlán is .

20 KW volt az eltérés,javamra .

A gázt is leolvasták,számla nem jött még .

2023. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Marad mind a régiben, óraleolvasástól óraleolvasásig tart egy elszámolási szakasz. Augusztusig a régi rezsiáron számolnak, onnantól kezdve - a limit erejéig - szintén régi ár, ha átléped a limitet, akkor a különbözetet magasabb áron fizeted. És kezdődik minden elölről. Tehát neked - gáz esetében - márciustól.

Azt, hogy áram esetében nálad miért nem küldtek ki leolvasót, értelmezni sem tudom..

2023. febr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!