Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM mikor számláz (gáz)?

Az MVM mikor számláz (gáz)?

Figyelt kérdés
Novemberben költöztünk, átirattunk minden közműt. Mindenhonnan jött is válasz, kivéve az MVM-től gáz ügyben. Írtam nekik, amire egy automatának tűnő e-mail volt a válasz, hogy regisztráljak a honlapjukon, ehhez meg is adtak minden szükséges adatot. Megtettem, látom hogy van felhasználó azonosítóm, szóval gondolom feldolgozták a bejelentésem, de november óta nem kaptunk egyetlen számlát sem. Ez most normális lenne?

2023. febr. 21. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2023. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én tuti rákérdeznék, mi minden hónapban kapunk e-számlát
2023. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A rezsicsökkentett görbe befolyásolja a számlázást?

E számlát kértem, de ha bejelentkezek is azt írja, hogy nincs kiegyenlítetlen...

2023. febr. 21. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
2# ti is novemberben költöztetek?
2023. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is november végén dec elején költöztem. Dec 18-án bejelentettem , hogy lakott a ház. Ekkor kiszámlázták a pillanatnyi óra állást, aztán több e-számla nem jött. Január végén felhívtam őket, mondták minden rendben van készül a számla és majd küldik online.

Ma megint felhívtam őket, mi helyzet, mert már a decemberiből kiindulva a februárit is meg kellett volna kapnom.

Az ügyintéző szerint valami hiba miatt beragatt a számlázásom. Valamit csináltak vele, elvileg most már jó lesz, és 25.i zárással küldik a januári számlámat.

Hívd fel őket, nekem kb 2 perc alatt felvették a telefont.

2023. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
MVM nem a kapkodásáról híres. Előbb elszámolnak a régi felhasználó felé - nálam ez hónapokig tartott -, aztán következik az új lakó.
2023. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
majd egyszercsak számlázna. arra figyelj, hogy a régi tulaj számláit ne fizesd, mert akkor neki fogják visszaküldeni a túlfizetést. Csak azt, ami a te nevedre jön.
2023. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Be kell setálni az irodájukba.
2023. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha át van íratva,a többi a szolgáltató dolga .

Augsztus óta 1 csekk jött.

2023. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem, hogy nem kapkodnak, de ez már azért több, mint nevetséges. :D

Szerencsére van annyi pénzügyi kultúránk, hogy tök mindegy, hogy az egész téli szezont fizetjük ki egyszerre, vagy havi bontásban fizetünk, de ha én késlekednék ennyit a befizetéssel, biztos nem lennének olyan elnézőek.

A 21. században ne nekem kelljen már könyörögni, hogy fizethessek... pláne ezért beautózni az ügyfélszolgálatukra.

Várok még pár napot, aztán rájuk csörgök, köszi. Ezekszerint ez általános.

2023. febr. 21. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!