Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Örökölt vidéki házunk gázórájá...

Örökölt vidéki házunk gázórájáért havi 1000 forintot számláz a szolgáltató. Jogos ez?

Figyelt kérdés
Vidéki házat örököltünk, ami eladhatatlan. Senki nem lakik ott. Évi 12 ezer ft díjat számolnak míg a villanyért meg semmit. Soknak tartom de azzal fenyegettek, hogy ha leszerelik az órát, az újra bekötés egy vagyonba kerül.

2017. ápr. 21. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igenez így van... nem csak nálad hanem mindenhol ahol gázóra van, ha használják a gázt ha nem
2017. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Rendelkezésre állási díj a neve. Hasonlóan vagyok én is. És ha az örököstársam is beleegyezik akkor hagyom hogy leszereljék a gázórát és húzzon a szolgáltató onnét. Egy ilyesféle ingatlanba általában pihenni és kikapcsolódni megy az ember, nem pedig szolgáltató cégek profitját fizetni.
2017. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
igen, leszerelteted az órát és kész. "Vidéki házat örököltünk, ami eladhatatlan." 2.7m körül azért eladható ha vannak arrafelé nagycsaládosok
2017. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A viznél is igy van ez .Több éven át fizettük,de még egy cseppet sem használtunk el.2 x órát is cseréltek közben .

Az ingatlan eladásnál viszont nagyon sokat számit,milyen közmű van az ingatlanon .A ház lehet hogy eladhatatlan,de a telek nem biztos.Ilyenkor veszik meg a házat telek árban .

Nem fizetés miatt,a szolgáltató elviheti az órát .

2017. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az utcában van több ház is, melyek több éve eladók. Falusi turizmusra sem jó, mert fürdőszoba nélküli, víz a kapun kívül van. Nem fogok több éven keresztül a semmiért fizetni. Én meg nemigen fogom beköttetni újra. Ez lesz a megoldás. Köszönöm szépen a válaszokat, lájkoltam mindenkit!
2017. ápr. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!