Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM NEXT GÁZSZOLGÁLTATÓ...

Az MVM NEXT GÁZSZOLGÁLTATÓ mikor és hogyan jelezte ügyfelei felé, hogy az éves támogatott 1700 akármennyi m3-t, ő random mennyiségekben elosztja hónapokra? Effektíve havi 144 m3 jár kedvezményesen, én erről tudtam.

Figyelt kérdés
Nézem a számlákat, minden hónapban más összeg, mikor beállítottam 170 m3/hó átalányt. Egyik hónapban x mennyiség a kedvezményezett mennyiség, a másikban más. A többi persze feláras. Hogy csináljon így az ember átalányt? Ez nem átalány. Nem akarok diktálósra átállni és havonta ezzel kínlódni. Ha átalány, miért nem úgy megy, hogy havi 170 m3 míg el nem érem az 1700 akármennyit, utána meg feláras? De ha ez nem megy, akkor miért nem havi 144 m3 normál ár és a többi feláras? Ez lenne az átalány lényege. Mikor és hogyan értesítette erről a fogyasztókat az MVM? Nekem mindenről küldenek értesítést, végignéztem, erről nincsen. Valaki hasonló helyzetben?
2023. márc. 27. 01:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
75%
Semmire sem válaszolnak elektronikusan és telefonon, be kell menni az irodába, az talán valamit ér. Időpontot kell foglalni, én is épp ma fogok menni, mert hónapok óta más ügyben semmi előrelépés
2023. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mérnök vagyok és közműszolgáltatónál dolgozom, szóval szerintem nem vagyok hülye ezekhez a dolgokhoz, de hogy teljesen őszinte legyek: a k*rva anyját annak, aki ezt így kitalálta!!! Mert hát lehet hogy egós ezt így kijelenteni, de ha már én nem tudom feldolgozni mégis mi alapján számláznak, akkor nehéz elképzelni, hogy a társadalmi alsóbb szegmens mégis hogy boldogul azon túl, hogy "jóvan hát be kell fizetni, be kell fizetni".

Eddig kb. ötször olvastam el mi mitől függ. Támogatott mennyiség, jelleggörbe, kisf*szom. Mindig azt hiszem értem, aztán eltelik 2 hét és állok bambán a kezemben a számlámmal, hogy nem, NEM ÉRTEM! Biztos velem van a baj...

Ingatlan adásvétel után egy szimpla átírás 4, azaz NÉGY hónapot vett igénybe úgy, hogy már a második levelet írtam nekik, hogy mégis mi van már? Én könyörögjek, hogy fizethessek? Válasz egyszer sem jött, hogy bocs. Egyszercsak megérkezett a szerződés és kész. Vicces, hogy más szolgáltatókra vonatkozó 30 napos válaszadási kötelezettség rájuk nem vonatkozik ezekszerint. Avagy hányszor 30? Gondolom ugyanígy vannak a díjemeléssel kapcsolatos értesítési kötelezettséggel is.

Katasztrófa és szánalmas az egész felállás.

Persze biztos megindokolható. Tartalmazza egy jogszabály, hogy tartalmazza egy másik jogszabály, a másik jogszabályt tartalmazó jogszabályt. Vagy módosítottak egy ászf-et, vagy üzletszabályzatot és kész. Amiről még lehet értesítettek is, dehát olvasgatja ezeket a tököm.

2023. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

volt már éves leolvasás ?

megoldodott ?

2023. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!