Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Történt olyan valakivel...

Máté36 kérdése:

Történt olyan valakivel személyesen -nem a haverja barátjával-, h a hirtelen, sokszorosára megugró villany, vagy gázfogyasztás miatt megkeresték?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kik??
2023. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy azért-e, de egyszer járt nálunk valami áramkommandó. Lekapcsolták a biztosítékokat aztán megnézték a házban, hogy van-e áram. Nem voltam otthon, szóval csak ennyit tudok, én valszeg nem engedtem volna be őket, de állítólag tényleg van ilyen.
2023. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#4: Vagy pálinkát főzöl, ha a gáz ugrik meg. Igaz, már legális, de azért van az a határ.
2023. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk többször is voltak.

Egyser amikor lekapcsoltuk az egyik villanykályhát és nagyon lecsökkent a fogyasztás, aztán néhány év múlva amikor visszakapcsoltuk, akkor megint kidobta a rendszer, hogy jöjjenek ki, mert az addigi átlagtól nagyon eltérő a fogyasztás. Néztek is, hogy "de hát ezen piros plomba van!" Mondom ja bazz ti raktátok rá pár éve :D

Valamiért REF-es lehetek, mert 2 éve megint kijöttek és szétszedtek mindent az óradobozban. Megint a rendszer dobta ki a címet ellenőrzésre. Mondjuk ez jó is volt, mert előtte kb 1 évvel cseréltek órát és rosszul kötötték be. Teljesen ki volt melegedve, megégve az óránál a kötés. A baromállat nem húzta meg rendesen a csavart... Közel voltunk egy háztűzhöz. Úgyhogy a megégett órát megint ki kellett cserélni... :D

2023. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 "Vagy pálinkát főzöl, ha a gáz ugrik meg. Igaz, már legális, de azért van az a határ."

A pálinkafőzéshez nem a vezetékes gázt használjuk, hanem palackos gázt.

2023. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: "A pálinkafőzéshez nem a vezetékes gázt használjuk, hanem palackos gázt."


Te talán igen. Főztem én már a villanyrezsótól kezdve a kukoricacsutkával fűtött sparhetig mindenen. Mindent meg lehet oldani.

2023. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Víz miatt volt ilyen bár ott pont jókor mert simán jöttek vízórát ellenőrizni, aztán szóltak hogy meglepően nagy a fogyasztás, kiderült, hogy az óra és a ház között el volt repedve a cső.
2023. aug. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Már sokan buktak így meg kábítószerrel való visszaélés miatt, mert a palánták neveléséhez használt áram mennyisége feltűnő volt.
2023. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!