Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit reális egy hónapban...

Mennyit reális egy hónapban kajára elkölteni?

Figyelt kérdés
Egy főre, főzési lehetőség nélkül.
2023. aug. 29. 12:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ez sokmindentől függ! Ki mit dolgozik, sportol e még munka mellett, szeret e sokat enni.
2023. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
Továbbá, hogy milyen igények vannak! Valaki elél szendvicseken, más meg minden nap húst eszik vagy egyéb drága ételeket.
2023. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
70 ezer
2023. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Az egy fő egy 2 éves gyerek, vagy egy 40 kilós felnőtt, vagy egy 160 kilós felnőtt? Férfi vagy nő?

Sportol vagy üldögél?

MINDENT boltból vesz, vagy van, amit megtermel?

Melyik ország, melyik országrész?

2023. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
2: Hús van 1400 Ft/kg-ért is, ezek a sajtkrémek, vajak, amit a kenyérre kensz pedig 2500 Ft-nál indulnak, felvágottak 3000-nél.
2023. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Figy lehet tejfölös tésztán is élni, meg úri kajákon, ahol csak a reggeli 5-10.000 Ft, ez rajtad áll.


Amúgy a hús állításom szerint még most sem drága relatíve, és a makro is kijön.

2023. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy írták ez attól függ kinek mi a "reális".

Régen volt nálunk egy közvéleménykutató, az kérdezte utolsónak, hogy szerintem mekkora bevétel kell egy 3 fős családnak, mint ami a mienk volt akkor, a normális élethez. Megmondtam.

Ő meg pislogott és kérdezte, hogy tudom-e hogy a többség ennél sokkal kevesebből kell megéljen. Mondtam, hogy tudom, nekünk sincsen ennyi. De a kérdés nem az volt mennyiből lehet megélni ha muszáj, hanem mennyiből lehetne normálisan megélni. Arra válaszoltam. :)

2023. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 "2: Hús van 1400 Ft/kg-ért is, ezek a sajtkrémek, vajak, amit a kenyérre kensz pedig 2500 Ft-nál indulnak, felvágottak 3000-nél."

Igen, amikor valaki nincs tisztában az árakkal akkor hisz ilyeneket, hogy a hús sokkal drágább lenne. Az egyik gyerekem vegetáriánus. Sokkal többe kerül az ő kajája, mint bárkié a családban, pedig ő eszik a legkevesebbet.

2023. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most itt a hússal úgy számoljunk, hogy főzési lehetőség nincs a kérdésben.

Ebből gondolom valami egyetemi koli körülmények lehetnek az alaphelyzet. Legalábbis amikor én voltam kolis, akkor bár volt tűzhely a közös konyhában, inkább nem használtam, mert vagy foglalt, vagy több centi retek áll rajta, más mocskát meg nem vakarom. Szerintem mikrón kívül máshoz nem is igazán volt gusztusom azon a helyen a közös konyhán, amilyen állapotokban hagyták mások. :D

2023. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

9: Párezer Ft-ért lehet kapni rezsót vagy gázégőt, ami csak agy lap, viszed magaddal. Súlyra, méretre is mint egy kenyérpirító, akkora.

Ún. minikonyha is van, abban sütő is van.

Egy szobában is tudod használni.


Van olyan kontaktsütő is, mint a gofrisütő, összecsuksz 2 lapot, abban tudsz zöldséget, húst is sütni.

2023. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!