Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az Elosztói Csatlakozási...

Az Elosztói Csatlakozási Szerződés aláírása és MVM-nek való beküldése után kellene az MVM-nek bármilyen választ adnia? Kb. 10 hónapja semmi.

Figyelt kérdés

Amikor eldöntöttem, hogy gázt szeretnék olyan ingatlanomba, ahol sohasem volt gáz, azt mondták, hogy hosszú folyamat lesz. Na de ennyire?


Megigényeltem a gázt, küldtek Elosztói Csatlakozási Szerződést, aláírtam, és visszaküldtem nekik 2022 Decemberében (Postán, és E-mailben is, hogy tuti legyen a dolog). Nem vagyok ennyire türelmes ember, hogy simán ennyit várjak, csak hát sokat voltam külföldön, és nem is törődtem a dologgal. Most jutott eszembe újra a dolog.


Valamelyik nap bent jártam az MVM ügyfélszolgálatán, ott a hölgy azt mondta, hogy az Ügyfélszolgálaton csak meglévő szerződésekkel foglalkoznak, csatlakozással nem. Ennek ellenére megnézte a nevem a rendszerben, és azt mondta, az égvilágon semmi folyamatban lévő ügyet, szerződést nem lát a nevemhez rendelve.


Mi a saját tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Mi történt, miután visszaküldtétek a szerződést?


2023. szept. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

kaptál értesítést,

nem reagáltál,

megszűntették,

ez csak tipp.


Ajánlva adtad fel ?


Újra add be ...

2023. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1: Nem értem a gondolatmeneted.


Olvasd el még egyszer, amit írtam, mert így csak az sugárzik a kommentedből, hogy gőzöd sincs, miről van szó.

2023. szept. 3. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami visszajelzést kellett volna hogy kapj,pláne ha két féle képpen

is beadtad.Nekünk is elcseszték az email címet,két hét után be mentem

a helyi ügyfélszolg. hoz, és akkor derült ki hogy hu helyett com.-ra

küldték az emailt.. :-(

Ennyi idő után viszont szerintem sajnos újra kell kezdened az egészet.

2023. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült velük kapcsolatba lépnem. Befogadták a szerződést, és szerintük teljesen normális, hogy semmilyen visszajelzést nem küldtek.


Azt mondták, vihetem a gáztervet.

2023. szept. 6. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Becarás! :-DD Magyarország,itt kell élned hogy el hidd..

De akkor legalább ne mkell előlről kezdened.

2023. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!