Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Minden hónapba többet utalok...

Minden hónapba többet utalok mint amennyi a gáz számlán van?

Figyelt kérdés
A gázszámlám fixen 150 m3-ről kapok számlát viszont szerintem át fogom lépni a támogatott keretet. Abból lehet baj ha havonta +10-20-el többet utalok ahogy adódik. El fogják számolni a leszámolásnál?

2023. nov. 3. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárkitől támadást kapok, írtam emailt az MVM-nek is de gondolom nem 1-2 nap alatt fognak válaszolni.
2023. nov. 3. 16:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Az 1-2 napban ne reménykedj.
2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos amikor nyitva vannak én dolgozok és maximum szerdán tudom őket felhívni csak nincs időm 1 órát a telefonon lógni emiatt. Mert gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ez ügyben, esetleg jelenlegi vagy volt mvm-es.
2023. nov. 3. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne utalj többet. Vagy emeltesd fel a havi átalányod vagy parkoltasd a pénzed a számládon és majd átutalod mikor érkezik a magasabb számla.
2023. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez is jó megoldás. Köszönöm!
2023. nov. 3. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne telefonálgass!


Írj nekik emailt. Azt lehet bármikor és nyoma is van, hogy kerested őket. Van erre hivatalos felület a weboldalon.

Csak úgy ne utalj többet, mert megkavarod a dolgokat aztán a végén lehet majd dolgozni vele, hogy akkor mi is a valódi egyenleg...

2023. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, köszönöm!
2023. nov. 4. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen az átutalt összeget elszámolják, a következő számlán mindig ennyivel kevesebb lesz majd, mint amivel előbbre tartasz a kelleténél.

Ebből csak úgy lehet baj, ha véletlenül valamit elrontanak a számlázásnál. Mert akkor már nem lehet kibogozni, hogy mikor hogy álltál valójában.

Szóval, szerintem se jó ötlet ez az előre utalás.

2023. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gáz nem kamatyozik, állampapírban gyűjts a következő 10évre, olcsóbb már nem lesz.
2023. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak elszámoláskor nem akarok sokat egyszerre befizetni. Lehet valahol az átalányt átállítani? Amit az mvm oldal ír ott nem lehet…
2023. nov. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!