Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért van most is diktálási...

Miért van most is diktálási időszak az E.Onnál?

Figyelt kérdés
Nekem mindig hónap közepén, 13-a körül van de most ismét kéri hogy diktáljak 30-án? Miért?

dec. 29. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert hulyek. Egyebkent biztosan EON meg? Lehet, hogy mar meszaros cegenel vagy... es emiatt a valtozas.
dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, az e.on appon volt, már tudtommal az is a Mészárosé rég, de most nem ez a lényeg. Valami évvégi elszámolás miatt kérik vagy mi? Már a gázos hőmérsékletfüggő kvótákba teljesen belegolyóztam, az árammal nem akarok bajlódni. Ráadásul december elején szereltünk be indukciós főzőlapot, annak is kíváncsi lennék az első fogyasztási értékeire.
dec. 29. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van , hogy az app hibàja. Nekem is volt olyan , hogy kèt diktàlàs között kèrte. Elküldtem, de nem jött semmi visszaigazolàs , hogy sikeres diktàlàs.
dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiba lehet, vagy nálad zárják az évet a katyvasz elszámolás miatt. Én havi diktálós vagyok, szintén E-on területen és 20-25 között kell leolvasnom, ez ebben a hónapban se volt másként.
dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éves diktálós vagyok, de nekem még mindig nem aktív, pedig jan.3-a forduló.
dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mindenkinek katyvasz van. Megnyugodtam 😂
dec. 30. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írta, hogy diktáljak pedig csak 15 én kellene én havi diktálos vagyok ma megpróbáltam ha már írta erre nem vette be és azt írta majd csak 15-20 között közben meg még mindig írja hogy diktálhatok 3 napig na mondom ez hülye.
jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!