Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyibe kerül kompletten egy...

Mennyibe kerül kompletten egy lejárt vízóra csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A számlán most tűnt fel, hogy idén jár le a hitelesítése a vízórának. Nyilván én nem cserélhetem ki mert az a vízmű (ÉDV) feladata a blomba miatt. Én úgy tudom, hogy az ingatlan tulajdonosának, vagyis nekem kell kifizetni a vízóra cserét. Mennyiben kerül egy ilyen procedúra? Csak hogy tudjam, hogy mire számítsak. Gondolom nekem kell intézni a vízóra cserét vagy azt majd ők intézik? Gondolom telefonon be kell jelenteni.

A számlán csak a lejárati év van (2024), de nincs hónap feltüntetve. Akkor Dec.31-ig kell?


Komárom Esztergom megye.


Előre is köszönöm a segítséget.



#Vízóra csere mennyibe kerül?
jan. 27. 16:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi! Falun lakok, és családi házról van szó nem tömblakásról
jan. 27. 16:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég cseréltek nálam, küldtek egy értesítést, hogy ekkor-meg akkor jönnek, telefonszámmal, hogy ha nem jó akkor hívjam fel, hogy egyeztessünk időpontot. Ingyenes volt. Igaz ÉRV, de ott se nagyon lehet másként.
jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó hír. Örülnék ha itt is így lenne.
jan. 27. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ingyenes. Nem kell fizetned
jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az óra a szolgáltatóé,ingyenes .
jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ingyenes.
jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen. Akkor félre informáltak engem ezzel kapcsolatban.
jan. 27. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vízszolgáltató függő, mert van ahol a csere árát beépítik a vízdíjba, de van ahol nem. Nem lehet azt mondani, hogy országosan minden családi háznál így van és emeletesekben meg egyénileg kell intézni saját költségen. Ezt az ottani vízszolgáltatónál tudod megkérdezni
jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!