Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha elfelejtettem a vízóra...

Ha elfelejtettem a vízóra leolvasást nem voltam otthon a megadott időpontban, akkor én még megkereshetem őket, hogy jöjjenek ki újra?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerda 8-12 vagy csüt 14-18 között kerestek elvileg. De egy utazáson voltam és most értem haza, most látom csak az emailt, ott van egy telefonszám,h azt hívjam, ha nem jó egyik idópont se
nov. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért van ott a telefonszám, hogy egyeztess velük.
nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hívd fel őket, lehet elég lesz telón bediktálnod az állást.
nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a te vízóra leolvasód, olvassa amit ide írsz.

Talán ha felhívnád, mi baj lehet belőle ?

nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze felhívom majd, csak gondoltam majd hétköznap inkább,addig úgyse lesz semmi.

Csak kíváncsi voltam,h ilyenkor gyakorlatban mire számíthatok, remélem nem kell emiatt valami + díjat fizetnem.

nov. 25. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd becsült fogyasztásról küldenek számlát .
nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én minden második hónapban küldöm nekik képen, de a levélben azt írták,h ennek ellenére is kötelességem beengedni őket évente egyszer,h megnézzék.

És ezt a levelet,meg telefonszámot még az időpontok előtt küldték,h előre egyeztessek velük ha nem jó az időpont.

Viszont sajna csak most nyitottam meg.

nov. 25. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül számolnak neked egy átalànyt.Majd beengeded legközelebb.
nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!