Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 2 órát mos a mosógép, és heti...

2 órát mos a mosógép, és heti 2x mosok. Nem lesz magas a rezsi így?

Figyelt kérdés

febr. 3. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lógtál volna fizika és matek óráról, most ki tudnád számolni a fogyasztást.
febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz. Nálam a 3 órás program kevesebbet fogyaszt mint a 1.5 oras.

Egyebkent a mosogep hasznalati utmutatojaban benne kell legyen egy program mennyit fogyaszt, azt felszorzod a helyi aram araval es megvan mennyibe kerul az aram. Aztan ugyanez a vizzel

febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű nálunk heti ötször megy és csak 7000 Ft a villanyszámla.
febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem.
febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért, ha az lesz, akkor többé nem mosod ki a ruháidat?
febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x mosok több adagot, a villanyszámla nem több 6000 forintnál.
febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2-es egyébként hogyan fogyaszt kevesebbet? Nem okoskodásból kérdem csak vannak olyan családtagjaim akik direkt a gagyi 10 perces programmal próbálnak spórolni, engem meg piszkálnak mert rendes programon mosok.
febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú programok mosási idejének egy jó része eleve áztatás, ami alatt nem eszik sokat a gép, legfeljebb a vizet tartja melegen, és egyszer,-kétszer megforgatja.

Akár kevesebbre is kijöhet az energiafelhasználás, mintha nagyon aktívan, folyton forgatva a dobot mos a gép.

febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi legmagasabb villanyszámlám valami 3 ezer Forint volt, és nem csak mostam heti többször, hanem elektromos főzőlapot is sokat használtam.


Víz szempontjából szerintem több elmegy ha kétszer kell lehúzni a WC-t.

febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem hinném. Amúgy a mosógépnek van egy névleges fogyasztása kW-ban, sőt általában mosásonkénti adat is rendelkezésre áll, abból ki tudod számolni, hogy mennyivel növeli meg az áramfogyasztást. (Többiek! Lehet fairplay módon is válaszolni, a besavankásodott magyarfrusztrált kioktató stílust meghagyjuk az 1-es 4-es 5-ös válaszolónak)
febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!