Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan spóroljak meg egy kis...

Hogyan spóroljak meg egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy mostmár havi 200 ezer nem elég a boltozásra, kajára, tisztítószerek stb.. Az lenne igazából a kérdésem hogy pl a kaján hogyan tud valaki spórolni? Már probálunk 2 napra főzni, nagyobb adagokat hogy a rezsi se legyen az egekbe de egyszerűen nem tudom lejebb vinni ezt az összeget

márc. 2. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

Nem mindegy mennyien vagytok, és mik az igényeitek.


Én egyedül élek, havi 50 ezer elég szokott lenni vásárlásra, de én alapból kevés húst eszek és imádom a főzelékeket, amik ugye olcsóak.

márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak leértékelt, piros címkés dolgokat veszel. Azzal jelentős összeget tudsz spórolni. Annyi hátránya van, hogy minden nap el kell menni a boltba, akár többe is és az a kaja amit épp találsz, nincs válogatás. Ezzel átlag 30%-ot lehet spórolni.
márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 felnőtt egy kisbaba. Sajnos a mindennapi boltot nem tudjuk megoldani mert falun lakunk és a benzinen is spórolunk ezért 1 hétre előre találjuk ki az ételeket és heti 1x járunk a boltba, ami nálunk van bolt az saját áras és rohadt drága
márc. 2. 18:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

200 szerintem nem sok 2+1 főre, sőt inkább kevés, han ormálisan étkeztek.

Ürülj, hogy nincs semmi egészségügyi problémád, mert akkor a sokszorosa lenne. Nekem glutén és tejfehérje és tojás mentesen kell étkeznem, nekem egymagamra kerül ennyibe a havi vásárlásom. Pedig nagyon figyelek mit veszek meg, és amióta nem próbálom utánozzi alternatív módokon a megszokott ételeket, azóta ilyen "olcsón" megúszom egy hónapban.

márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Kettőtöknek a vármegyebérlet egy tank üzemanyag ára, az aztó többi költsége pedig varázsütésre elillan.
márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha az igények kielégítése mellett nem lehet már csökkenteni a költségeket, akkor lejjebb kell adni az irényeket. Nem eszel annyit, nem eszel olyan minőségű kaját, stb.
márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell a pedofideszre szavazni es kesz. Az erkolcsi csucson levo vezetoink elkezdtek a lakossag elszegenyiteset. Addig csinaljak amig hagyjak nekik es nem fogjak abbahagyni.
márc. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Kaján ennél jobban nem nagyon tudsz jobban spórolni. Max nagyon szűkös étkezéssel de abból hosszútávon egészsegi baj lesz

Talán keress új ételeket és recepteket. Fagyott zöldségek, száraz hüvelyesek, vsirkemell helyett comb, máj, zúza. Ilyeneken lehet spórolni.


Itt nézd meg a 14es választ

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó lesz a 14es válasz amit írtál csak még nagyon pici a gyerek és lehet hasfájos lenne a hüvelyesektől de ha nagyobb lesz mindenképp kiprobáljuk
márc. 12. 06:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiadás csökkentéshez:

- saját veteményes? (írtad a falut, gondolom telkes ingatlan)

- tyúkok tartása (tojás), birka tartás (hús) saját vagy eladásra

Bevétel növeléséhez:

- nyúltartás esetleg? (Régen sokan nyulaztak, leszerződtek és jöttek begyűjteni. A nyúl csendes, tisztán tartva tiszta.)

- plusz munka vállalása a közelben (gyerekvigyázás, barkácsolás)

- plusz munka amit távmunkával lehet végezni (honlap készítés, optimalizálás, hírlevél, szakmai cikkek, blog szöveg írás)

- bedolgozói munka (valamit összeszerelni, amit odahoznak és készen elviszik)

- vendég szállás kialakítása és vendég fogadás (turizmus), és nekik vezetett túrák tartása a helyi érdekességekhez, vagy ilyen lehetőség kiajánlása

Mindezeket a konkrét helység és helyzeted ismerete nélkül, mit gyors lehetőségeket írtam, remélem hasznos.

márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!