Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy spóroljak össze pénzt...

Hogy spóroljak össze pénzt iphone-ra?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet hogy mivel nem vagyok felnőtt ezért nincs fizetésem hogy félre tudjak abból rakni pénzt, viszont régóta nagyon nagyon szeretnék egy iPhone telefont. Köztudottan nagyon drágák és nem akarok odaállítani a szüleim elé hogy szia anya szia apa légyszi dobjatok meg 150k forinttal... Tudom hogy nagyon sok idő lesz ezt a pénzt összekaparni de nem tudom hogy hogy induljak neki... Természetesen nem a telefon teljes árára lenne szükség mert azért nyilván a anyukámék is beszállnának a költségvetésébe...

2018. máj. 11. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mire osszesporolod, kijon par szeria es egyre dragabb lesz.
2018. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Majd elmész diákmunkázni.
2018. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez nyilván igaz... De azért nem annyira nehéz összeszedni hiszen ott lesz a szülinap, névnap, karácsony, húsvét és szeptembertől elkezdek busszal iskolába bejárni és akkor kapok zsebpénzt egy héten mindig egy adott összeget.
2018. máj. 11. 20:16
 4/22 A kérdező kommentje:
14évesen?🤔
2018. máj. 11. 20:17
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Minek neked iphone, komolyan kerdem?
2018. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na már vártam hogy mikor lesz ilyen kérdés! De nem azért mert most ez lett a nagy divat hanem csak mert nagyon tetszenek szuper kamerájuk van elegánsak, letisztultak, esztétikusak... És lehet hogy most elkezdődtek sorolni nekem hogy Androidból is vannak ilyenek de nekem nagyon tetszenek az iphonok és már nagyon szeretném kipróbálni!
2018. máj. 11. 20:24
 7/22 A kérdező kommentje:
Na már vártam hogy mikor lesz ilyen kérdés! De nem azért mert most ez lett a nagy divat hanem csak mert nagyon tetszenek szuper kamerájuk van elegánsak, letisztultak, esztétikusak... És lehet hogy most elkezditek sorolni nekem hogy Androidból is vannak ilyenek de nekem nagyon tetszenek az iphonok és már nagyon szeretném kipróbálni!
2018. máj. 11. 20:25
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Szuper a kamerajuk? Ezt egesz pontosan hogyan hasznalod ki?
2018. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
iphone egy túlárazott szar, ha van egy csöpp eszed akkor jobb érték arányú telót veszel, de legalább ne ájfost vegyél, nekem volt és szar volt.
2018. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kérdésre nem igazán tudom, milyen választ vársz. valaki majd elárulja, hogy hol van egy mesebeli pénzforrás, ahol vödörrel lehet merni a pénzt?


nyilvánvalóan kevés logika kell hozzá, hogy 0 Ft jövedelemből nem tud az ember spórolni, tehát a válasz a kérdésre: sehogy.


és én is egyetértek azokkal, akik kételkednek abban, hogy szükséged lenne pont egy iPhone-ra, ha anyagilag nem engedheted meg magadnak.


én egy Tesla Model X-et vennék, mert nekem meg az jön be. mégsem teszem fel a kérdést, hogy hogyan tudnék nettó 220ezer Ft körüli fizetésből belátható időn belül összespórolni 40-50millió Ft-ot...de majd ha felnősz, akkor rájössz, hogy tudsz te a saját pénztárcádhoz mérten alakítani a "szükségleteiden".

2018. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!