Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy lehetséges, hogy nem...

Hogy lehetséges, hogy nem látszik a vízfogyasztásban?

Figyelt kérdés
Mikor elutazunk, a leolvasásnál akkor is annyi a fogyasztás, mint akkor szokott, amikor itthon vagyunk. 2 havonta leolvasom, és diktálom, 10 évre visszamenőleg is meg tudom nézni, hogy alakult a fogyasztásunk. Nyáron én például elutazok 10 napra minden évben, ezalatt a 10 nap alatt a férjem egyedül van itthon, tehát én nem zuhanyzok, nem mosok hajat, nem megy a mosógép, sem a mosogatógép, férjem nem is mosogat. 10 napnak azért már látszania kéne a fogyasztásban, de sosem lett kevesebb, ugyanannyi akkor is mint amennyi lenni szokott. Hogy lehet ez?
márc. 27. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mikor visszatérsz bepótolod a mosást, mosogatást. A zuhany lehet nem fogyaszt el annyi vizet.
márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Te nem, de lehet más zuhanyozik helyetted:)
márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Addig más nő zuhanyozik nálatok
márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Normál esetben mennyit fogyasztatok 2 havonta? Mert ha csak pár köbmétert, akkor lehet az a 10 nap rádeső része nem annyira sok, lehet csak pár száz liter, az meg annyira nem mutatkozik a számlálón, csak a kis mutatókon.
márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Télen 20-21 köbméter/2 hónap, nyáron 24 köbméter/2 hónap. A rámeső része a legtöbb, én folyton használom a vizet, mosok naponta, takarítok stb. Az az érdekes, hogy mikor együtt utazunk el mondjuk két hétre, akkor sem lesz kevesebb összeségében a fogyasztás.
márc. 27. 12:55
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Arra nem gondoltál,hogy valahol csőtörés van? Mert ez nagyon sok. Négyünknek, 2 felnőtt és 2 kisgyerek, kádas fürdés, és egy nagy akvárium amiben heti 200 liter vizet cseréltem nem volt ennyi a vízfogyasztása. 2 havonta olvasták le, és 12-13 literek után fizettem
márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Csőtörés pedig magyarázná azt is,hohy a távollétetekben is ugyanannyit fogyasztoto,mint ha otthon vagytok.
márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is szivárog valahol a víz, ez a fogyasztás bődületesen sok. Hiába írod, hogy rengeteget mosol, a mai gépek már mind rendkívül víztakarékosak.

Nekünk mikor kicsi volt a gyerek, sokat kellett rá mosni, a férjem meg félórákat állt minden reggel a zuhany alatt, és akkoriban még nem volt mosogatógépem sem, kézzel mosogattam, ami jóval nagyobb vízigényű. Így is csak 12 m3/2 hó.


Én megnézetném a helyedben egy szakival.

márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szivárog a víz. Az utóbbi években nagyon sokszor el kellett zárni a vizet különböző felújítások miatt, és ha el van zárva a víz, akkor nem pörög a vízóra, tehát nem folyik a víz. Egyébként meg előző házainkban is ugyanennyit fogyasztottunk, nekünk ennyi a fogyasztásunk, ami nem sok, pláne nem bődületesen. a vízművek ajánlása szerint 5-6 köbméter/fő/hó az átlagfogyasztás, mi pontosan ezt hozzuk. Tehát semmiképpen sem sok.
márc. 28. 06:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol nézted, de itt inkább 3 köbmétert írnak 1 főre havonta.

[link]

márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!