Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » El tudom még valahogy kerülni,...

El tudom még valahogy kerülni, hogy kikapcsolják az áramot vagy sajnos már nem?

Figyelt kérdés

Ma küldött üzenetet az Eon, hogy 8500forintos tartozásom van feléjük és április 8tól várhatóan kikapcsolják az áramot.

Viszont nekem azzal van a gondom hogy ezt az összeget csak április 10én tudnám feléjük befizetni.

Mint kiderült elmaradtam egy csekkel és nem tudom így mi lesz. Kedden felhívom őket és próbálok velük egyezkedni még, de sok jót nem látok. Mit tudok még tenni?


márc. 28. 17:59
 1/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Kérsz kölcsön 8500 Ft-ot és még ma befizeted.
márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az első figyelmeztetés neked .Legalább 2 őt küldenek.
márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy az én hibám. Most megkerestem a csekket aminek a határideje január 11.e volt. De nem 90nap után kapcsolják ki? És még ilyen kis összegre is kikapcsolják?

Természetesen jövő héten intézem

márc. 28. 19:26
 4/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

A február 11-en esedékes számlát befizetted? Ezt hogyhogy nem?


"Természetesen jövő héten intézem"


Szerintem mikor megkaptad a levelet is ezt mondtad.

márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen azt befizettem. És igen jövő héten már ki is fizetem, megoldom.
márc. 28. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán kikapcsolják, és ha befizeted a tartozást akkor vissza is kapcsolják,

ami csak plusz 40ezerbe fog fájni ...

márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább kérj kölcsön,jobban jársz mintha kikapcsolták.
márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 Itt a hiba, hogy előbb a régebbi számlát kellett volna befizetned és akkor menne a hónap tovább.

Mindenképpen menj be az ügyfélszolgálatra, kérj új számlát, kérdezd meg a lehetőségeket stb.! Nekik nem érdekük, hogy plusz munkájuk legyen, csak szeretnék ha fizetnél. Van rá több lehetőség is, hogy elkerüld a kikapcsolást, főleg mivel azóta másik számlát már rendeztél is. Velem is előfordult, hogy kidobtam véletlen egy számlát a hirdetési újságokkal együtt vagy akármit csináltam vele, nem derült ki, a lényeg, hogy azelőtt és azután is minden be volt fizetve, az az 1 nem, ami csak akkor derült ki amikor felszólítottak miatta. Persze más helyzet, hogy nekem nem volt gond akkor csak kérni egy új csekket és befizettem azonnal, de az ügyfélszolgálaton rendesek voltak és ezt akkor még nem tudták mikor beszéltünk.

A lényeg, hogy menj be személyesen, kérj segítséget az ügyfélszolgálat ügyintézőjétől! Mondd el, hogy a következő számlát befizetted, ez valamiért elmaradt - nem kell tudnia miért - és most idő kell hogy meglegyen rá a pénzed. 2 nap nem a világ, a cégnek rosszabb ha kikapcsolják meg aztán visszakapcsolják, mint ha ennyivel később fizetsz. Csak ezt ne telefonon intézd, úgy könnyebb lezárni az ügyet annyival, hoyg ez már a te dolgod, oldd meg, hanem személyesen és KEDVESEN beszélj az ügyintézővel. Kérésre szívesen segítenek, de ha valaki szemtelen, beszólogat vagy flegma és követelőzik azt persze elhajtják. Én is ezt tenném meg te is gondolom.

Persze megpróbálhatod telefonon is, de jobb rászánni az időt és bemenni személyesen ha meg tudod oldani.

márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

A szabály az szabály.

A céget nem érdekli mert így is úgyis kaszál.

De kérdem mire költöd a pénzed?

márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
elfogytak a kamukérdések, kezded elölről?
márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!