Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Albérlet keresésnél miért...

Albérlet keresésnél miért tőlem, a kiadótól kérdezik mennyi lesz a villany-víz-áram számlájuk? Ennyire hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Én eddig 4 lakásban laktam Budapesten. Mindegyikben aszerint fizettem nagyjából ugyanannyit, a fogyasztásom szerint, ami általában minden hónapban ugyanannyi.


Albérlet keresőként eszembe nem jutna ezt kérdezni a kiadótól, hiszen honnan tudja mennyit fogyasztok....


Ehhez képest MINDEN érdeklődő ezt kérdezi. Miért??!


ápr. 15. 18:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jó sok butaságot mondtok..

A közös költséget a hirdetésbe beírom, azon felül kérdezik mennyi a rezsi, erre vonatkozik a kérdés.


Volt már kiadott lakásom, ugyanaz a lakás. Nekem volt a havi áramfogyasztásom 40 kWh, víz 3 köbméter, fűtés kb. 3 ezer forint.


Első albérlőm (egy pár) áram 230kwh (!!) víz 8 köbméter, fűtés 12e!!

Második áram 30kwH, víz 2 köbméter, fűtés 5e.

Harmadik fogyasztása 70-80 kwH.. stb. most a negyedik egyedüli lány csak az áramfogyasztása 120kwH.

Nem vagyok légy a falon, nem tudom mit csinál ennyi árammal, de mikor átadtam neki a lakást honnan kellene tudnom mit és mennyit használ?!


200+ lakásos újépítésű ház, tehát alap hogy házközpontú a fűtés, nincs bojler, nincs gáz a konyhában. Ezeket is feltűntettem a hirdetésben.

ápr. 16. 17:34
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jó sok butaságot mondtok.."


Egy hülyének nyilván minden butaság ami logikus és értelmes dolog. De nyilván mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azt varja toled, hogy megmondd, o pontosan mennyit fog hasznalni es fizetni... dzsizusz..


Halaegnek, hogy ilyen "okos" tulajjal nem talalkoztam hosszu alberletezos palyafutasom alatt :)

ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy itt a hülye.

csomó lakásnál átalányt kell fizetni, máshol a tényleges fogyasztás alapján valahol pedig a közösköltség része víz vagy a fűtés pl.

Honnan tudhatnák, hogy melyik eset áll fenn ebben az esetben? Arról nem beszélve, hogy ha egy adott lakás fűtése havi 40-50 ezer forint, az is árulkodó lehet. Nyugodtan le lehet írni, hogy hogy alakultak ezek a költségek az elmúlt szűk 1 évben.


Na mindegy, az fix, hogy tőled se vennék ki lakást.

ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!