Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mikorra várható az áram...

Mikorra várható az áram kikapcsolása?

Figyelt kérdés
08.06.-áig kellet volna kifizetnem a villany számlát ami már a kikapcsolási.Tegnap be telefonáltam a szolgáltatóhoz és közöltem velük hogy csak 08.09 -én tudom kifizetni a számlát. A hölgy azt mondta a kikapcsolási időpontól nem tudnak eltekinteni .emailt is küldtem amire ugyan ezt válaszolták.A kérdésem az hogy kikapcsolják a villannyt 08.09.-ig?

2013. aug. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kapcsolják. Nekem totál félreértésből nem lett befizetve egy számlám, mert én minden hónapban diktálom az óraállást, de mégis elkezdtek részszámlákat küldeni. így én azokat nem vettem figyelembe hanem diktáltam tovább és aszerint fizettem. De ők közben ide oda vonogattak meg stb. ebbe most nem megyek bele mert nagyon hosszú lenne, a lényeg hogy valami nem lett befizetve, de éltünk vidáman mert fogalmunk sem volt róla hogy itt keletkezett egy tartozás. És egyszer csak megjelentek az elmű emberei, hogy ők most kikapcsolják az áramot, mert 3 hónapon túli tartozás van. Szóval nem azonnal mennek ki nyugi. De ha már ott vannak, akkor nekik is ki lehet fizetni, csak akkor több lesz mert a kiszállási díjat is felszámolják. Nekem ez 9000 forint volt, de odaadtam nekik a pénzt aláírtam a papírt és elmentek, nem kapcsoltak ki semmit.
2013. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.remélem várnak péntekig.
2013. aug. 7. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is remélem, nyugodj meg szerintem rendben lesz.
2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha jönnek kikapcsolni, a helyszínen kifizetheted és akkor nem kapcsolják ki

és általában 2 havi lejárt számlatartozás esetén jönnek én úgy tudom

2013. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na nekem nem jött levél, hanem az eon.hu oldalon szoktam nézegetni a számlákat, és ott láttam, hogy van lejárt csekkem, amiről az oldal szerint jött is levél... a tartozás szerintük 07.14. fizetési határidejű, a kikapcsolási felszólító levél keltezése 08.18. a kikapcsolás várható dátuma 09.18-25. na kérdem én itt hol a két hónap türelmi idő? bementem az eon ügyfélszolgálatra, hogy érdeklődjem a csekk felől, hisz megvan a csekkem a jelzett dátumról, de van egy másik levél hozzá amin ezt a csekket sztornózták... így én nem fizettem be, az ügyfélszolgálaton csak vonogatták a vállukat, mert náluk nem szerepelt a sztornós levél :( mindegy befizettem... majd az éves elszámolásnál úgyis kibukik és talán letudják valahol, mert ugye pénzt vissza nem adnak
2014. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!