Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A vízművek honlapján mikor...

A vízművek honlapján mikor beírom az aktuális mérőállást, miért dobja fel, hogy jelöljek meg egy választ?

Figyelt kérdés
Tehát mikor beírom az óraállást, a főmérő sorában kiad egy csomó választási lehetőséget, olyanokat hogy korábbinál kevesebb fogyasztás, hétvégi ház, stb. Ez miért kell? Csak akkor rögzíti az óraállást, ha itt bejelölök valamit. De miért nem lehet egyszerűen beírni, hogy ennyin áll az óra és kész?
2013. okt. 11. 22:23
 1/3 LeGrady válasza:
Mert nem volt vagy kevés a fogyasztás. Ennek az okára kiváncsiak.
2013. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kevés a fogyasztás, 24 köbméter két hónap alatt, és ketten élünk a házban. Szerintem teljesen normális.
2013. okt. 19. 13:04
 3/3 LeGrady válasza:
Akkor sajnos ötletem nincs, talán szoftverhiba. Szerintem telefonálj rájuk, hogy tisztázva legyen a helyzet.
2013. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!