Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hány napos lejárt tartozás...

Hány napos lejárt tartozás után korlátozhat a T-home?

Figyelt kérdés

#tartozás #t-szar
2013. okt. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy időben nálunk is csúsztak a számlák. Akkor a második csekk befizetésének határidő napján zutty, le lett kapcsolva a net.
2013. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20napja csúsztam és a befizetés előtti nap nyomtak rá egy korlátozást a netemre. De valamiért nem volt korlátozva az internetem, végig ment. Korábban is adódott már sajnos, hogy, korlátozásig jutottam de akkor sem korlátoztak le semmilyen módon csak számlázták. Ebből adódóan szerintem nem lennék köteles kifizetni korlátozásból való visszakapcsolás díját, ugyanis igazából nem korlátoztak engem, azért meg miért fizessek amit meg sem tesznek?
2013. okt. 25. 21:21
 3/4 bviki4 válasza:
60 nap
2013. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen neted van? A szerződésedben benne kell lennie, mikor , mit tesznek nemfizetés esetén és minek, mennyi az ára.
2013. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!