Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Reális ez a fogyasztás?

Reális ez a fogyasztás?

Figyelt kérdés
Normális ha egy ősrégi orosz hűtő (nem tudom a márkáját) és egy villanybojler együtt 2 nap alatt 1000 Ft-os villanyszámlát produkál?
2013. nov. 28. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold le őket és nézd meg a villanyórát, hogy pörög-e, más eszköz is használja-e.

Vegyél egy fogyasztásmérőt pár ezer forint vagy kérj kölcsön valakitől.

Ha tényleg ilyen durva, akkor érdemes elgondolkodni, hogy lecserélni őket, mert a felesleges fogyasztásra fogod költeni 1-2 év alatt a teljes árát.

2013. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már lecseréltem, csak a beköltözés után nem vettem meg egyből, hanem még azt használtam.

A kérdés igazából az, hogy elméleti síkon normális-e, vagy ez nagyon extrém összeg?

2013. nov. 28. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. Nálam a 15-éves hajdú bojlej,havi 3e fogyaszt,3ember fürdik minden nap,stb.A havi vill számla 10e.De ezek után megkérdem,hogy a havi számlád nem idegesített idáig?mert akkor az kb:20-25e között volt.
2013. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Inkább az ezer éves hűtő lehet akkor?

Ez csak két nap fogyasztása, havi még nem volt.

2013. nov. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!