Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Arra szeretnék választ kapni,...

Csiki Gina kérdése:

Arra szeretnék választ kapni, hogy ha én albérletbe megyek, de az előttem lévő villany tartozást halmozott fel, és lekötötték az áramot, én mit tehetek? Azt hallotam ha irunk egy bérleti szerződést akkor állitólag dijtalanul visszakötik Igaz

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 12:32
 1/6 kovpet ***** válasza:
35%
Hát, hogy SZÁMODRA díjtalan lesz, az teljesen biztos, mert neked semmi közöd az egészhez. Az, hogy kin vasalják be (az előző bérlőn vagy a tulajon) az kérdéses, de ez téged nem kell, hogy érdekeljen.
2014. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem annyi dolgom van hogy beviszem bérleti szerződést az émászhoz , és visszakötik?
2014. márc. 27. 17:38
 3/6 Józsi21 ***** válasza:
100%
Csak a számla kifizetése után kötik vissza.A tulajnak kell elintézni,veled szóba sem állnak!Szerintem ezt az albit felejtsd el,mert lehetnek még csontvázak a szekrényben!
2014. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény bérbe adónak kell az előző albis után fizetni !

Amíg nem rendezik a számlákat nincsen áram !

Csodálkozom ,hogy az első emberkének újra a nevére íratná a fogyasztásmérőt , valaki soha nem tanul a csaló bérlők kalandjaiból X(

2014. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A tulaj nem fizette ki a tartozást, és így akarja kiadni az albérletet?


Keress másik albérletet.

2014. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tulaj rászoruló ez a feltétel ! Az eladósodottak állítólag kérhetnek "kártyás" fogyasztásmérőt !

De ez csak reklám mert még senki nem ismerek aki kapott ! :))

Engem is elutasított az E-ON XDDD

2014. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!