Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázkazán cseréjekor mennyibe...

Gázkazán cseréjekor mennyibe kerül a Tigáznál a gázmérő óra le- és felszerelési díja?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
és miért akarod leszereltetni a gázórát?
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Ne keljen fizetni XD amúgy biztos van weblapjuk barátkozz a google-val.
2014. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de kazán cserét meg lehet oldani gázóra leszerelés nélkül is
2014. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hivatalosan csak a gázóra leszerelésével lehet a gázhálózathoz nyúlni!!! Amennyiben nem hivatalosan akarom megcsinálni, úgy nem lesz meg a MEO, ami szintén szükséges a beüzemeléshez (ezt leginkább szakeberek értik illetve azok akik ezen végigmentek -- nem egyszerű folyamat :( ).


A díjakról sem google, de még a Tigáz ügyfélszolgálata sem tudott infót adni. Ezért kérdeztem, hátha valakinél mostanában volt ilyen folyamat.

2014. júl. 1. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
már túlestünk kazáncserén csere nélküli le is felszerelésen is sose kellet lekötni a gázórát szakemberek csinálták és megvan minden hivatalos papír is
2014. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem kell leszerelni, ha a régi a pincében volt az új pedig a lakásban lesz? Én ezt nem értem... mindenki mást mond :( Akkor gyakorlatilag ha kész a terv, mehet a készülék felszerelése, beüzemelése és ennyi? És az a MEO sem kell?
2014. júl. 14. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
ha módosítás történik a rendszeren kell hozzá engedély de leszerelni nem kell. Kazán kötésnél a meo az kb annyi, hogy megnézik nem szivárog és jó-e a kémény
2014. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!