Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakis pelus cseréjekor mindig...

Kakis pelus cseréjekor mindig lemossátok a baba fenekét, intim részeket (zuhany, csap alatt? )?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha már volt ilyen kérdés, de nem találtam. Kiváncsi volnék, hogy ki mennyire mossa le, mert én eddig lemostam, sőt sokszor kislavórba belecsücsültettem. Sógornőm meg leszidott, hogy ennyire nem szabadna sterillé tennem a babát, mert nem lesz ellenálló képessége. Első baba, úgyhogy várom a tanácsokat, válaszokat! :)
2013. febr. 20. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, én nem szoktam. Azért használok nedves popsitörlőt, hogy erre ne legyen szükség. Meg lehetőség se lenne mindig rá :)
2013. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csak törlőkendőt használok, szerintem teljesen elég.
2013. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, erre való a nedves törlõkendõ. De ha làttam pici koràban, hogy derékig sikerült a mûvelet, akkor folyó viz alatt lemostam.
2013. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jégtánc ***** válasza:
Amióta vesemedence gyulladása volt azóta mindig.Lányom van,fiaimnál én sem mostam csak ha nagyon nagyot kakiltak
2013. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak nedves törlőkendőt használok.
2013. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En is csak torlokendot hasznaltam viszont estenkent furdetes utan egy vattapamacsra tettem egy pici babaolajat es azzal kitoroltem a popsi hajlatat. A vattan tobbszor latszott, hogy meg volt neki ott ami nem jott ki napkozben a torlokendovel sem a vizzel, pedig azott vagy 30 percet a feneke.
2013. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, nedves törlőkendő használunk. Csak akkor megy a víz alá a pici popsija, ha derékig beterítette mindenét. Akkor sokkal egyszerűbb folyó víz alatt lemosni, mint a törlőkendővel vacakolni.
2013. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van olyan mennyiségű és "minőségű" amire egy egész doboz popsikendő sem lenne elég. Ott jön a lemosás. De volt amikor nedves vattadarabbal töröltem le. Ha van lehetőséged, akkor nyugodtan mosd le és szárítsd jól le főleg az intim részeket. Sógornődnek azért nincs igaza, mert a bőr már érintkezik a kakiban levő baktériumokkal és a lemosás nem sterilizálás. Sok babának pont a letörlés után a popsin maradt anyagok és a nedvesség okozza a pirosodást.
2013. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én eddig talán 3× mostam le víz alatt, de azt is csak azért, mert annyira bekakált, h azt már a törlőkendő se szedte volna le! :D

Egyébként a nedves törlőkendő pont azért van, h használjuk... Azzal is épp ugyan olyan tisztára ki lehet törölni a popóját és körülötte! Szerintem az, h lemosod maradjon estére, vagy a nagyon durva esetekre!

2013. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan nagyobbat termel akkor lemosom, ha fiú ha lány (3 gyerekem van). De amúgy kisebb termésnél elég a popsitörlő de amúgy egy időben csak vízzel mostam a lányomnak mert kíváncsi voltam az eredményre és SOKKAL kevesebbet volt piroskás neki mint amikor a popsitörlőt használtam.
2013. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!