Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Előre fizetős villanyóra?...

Előre fizetős villanyóra? Hogy lehet kikapcsolni rajta hogy ne csipogjon ha 20 kilowatt alá csökken?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 11:36
1 2 3
 11/25 Antonija válasza:
Hát korán örültem,10 perc sem telt bele és újra csipogott :(
2018. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 sazarre válasza:
Na es hogyan kell bevinni a fenti kodokat? Mert ha csak siman beirom a kijelzore, nem csinal semmit! Csillag lenyomasa utan, vagy kettoskereszt lenyomasa utan, vahy esetleg maskepp? Ez nagyon lenyeges nekunk zoldfulueknek, persze ezt senki nem irta le eddig...
2018. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 sazarre válasza:
Ostobasag! Ugyanis az interneten elterjedt nehany kod csak ket meroora tipusnal mukodik! Viszont magyarorszagon tobb, mint 13 kulombozo tipust szerelnek fel a lepcsohazi lakasok eseteben. A sajatomhoz pl egyetlen kod sincs a neten, sem info, hogy milyen erteknel kezd el pontosan csipogni. A taviranyitos dologrol meg annyit, hogy akinek nemi fogalma is van a taviranyitok mukodeserol, az tudja, hogy csakis hangolhato univerzalis taviranyitokkal mukodhetne a dolog, ugyanis a meroora veteli frekvenciajahoz kell hangolni, ugyanarra a frekvenciara, amin az ora mukodik! Ez jo par ezer forint plusz. Attol fugg, kinek eri meg.
2018. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 gyurma174 válasza:
Sziasztok! Gyors segítségre lenne szükségem! Nem rég láttam egy olyan topikot, ahol sos feltöltés lehet írni az órába és 50kw rak a villany órába? És ezt majd a következő feltöltésnél levon. Nincs nyitva semmi és nem tudok tölteni. A számlámról meg nem tudok most feltölteni. Légyszíves segítsetek! Köszönöm szépen!
2019. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tényleg müködnek a kodok. :)
2020. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 sazarre válasza:

Nos mivel nem erkezett erdemi hasznalhato valasz, csak hogy "fizess", igy mivel nekem sikerult megszereznem a kello informaciokat, megosztom azokat Veletek, es a kesobb csatlakozokkal, hogy ha hasonlo gondokkal kuzdenetek, tudjatok hasznalni! Apator nevu villanymero keszulekrol beszelunk, nekem az van, azzal mukodnek a kodok. A kettoskereszt gomb megnyomasa utan bevihetoek a kodok, a 45605-os kod 0,5kw-ig nemitja a keszuleket teljesen es a csillag gomb megnyomasaval hagyod jova, ellenesetben nem fog mukodni, a 123999-es kod pedig elmeletileg teljesen lenemitja, de ezt nem teszteltem, annyira sosem hagytam lemerulni. Enjoy! :)


A trolloknak akik masok krizishelyzeten, vagy karan lelik oromuket, ajanlom az orvost.

2020. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Szerencsére nekem a 45605-ös kód müködött a mérőm nem csipog ami 24 órán keresztül eléggé idegesítő.

Bátran tudom ajánlani. 😊

2021. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is működött a 45605
2022. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Itrón 700JV típusnál minden további nélkül működik a kód, csak ott nincs *# Gomb, helyette van törlés és enter, beütöd a kódot és nyomsz egy entert, kiírja accept (elfogadva) és nem villog pirosan és nem is csipog.
2022. aug. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 wiper32 válasza:

sziasztok

nem rég cserélték le az órát azon se*se#

hogy tudom bevinni a kódot h ne csipgjon??

2022. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!