Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Adax neo-ról tapasztalatok?

Adax neo-ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Inkább tapasztalatok érdekelnének,mint vélemények...

2014. okt. 28. 17:53
 1/5 atomati válasza:

Van egy 1600w-os panel, kiegeszito futesnek vettem.


Szep, tenyleg konnyen beszerelheto, lehet hozza baromi penzen vasarolgatni mindenfele vezerlot, lehet programozni nappali, ejszakai hofokra - ezeket nem is hasznalom.


Hatrany

Ar-ertek arany

Ki be kapcsolgat, kozben a futoszal vagy annak felfuggesztese kattog. Gyerekemet zavarja az alvasban, engem nem...

Az energiatakarekossag szerintem parasztvakitas. Azzal magyarazzak az energiatakarekossagat, hogy az ido egyharmadaban megy csak. Amelyik meg folyamatosan megy az 3x annyit fogyaszt, fizika szerint meg 3x annyi hőt termel...


Ha design a lenyeg, akkor jo valasztas, ha a futes, akkor lehet sokkal olcsobbat venni.

2014. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a dizájn a legkevésbé fontos,a fűtés lenne a lényeg...
2014. okt. 30. 09:11
 3/5 anonim válasza:

Szia!

mennyivel lett több a villanyszámlátok tőle?köszi

2014. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem neom van. Adax vp 11 sorozatbol 1500-as a gyerekszobába, 1250 a konyhába.

A konyhai nonstop megy, este letekerem 18ra, reggel 21 re állitom.

A gyereknél reggel 23ra, megy kb fél órat, utána letekerem teljesen. Du 4körül hazaérünk, 22re állitom. Hétvégén az is egész nap megy, 22-23 fokon. Na most havi fogyasztásom 600 kW lett. (250 az alap) Ugy gondolom, ha 800 kW lesz a leghidegebb hónapban, már megérte.

2014. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és.... a konyhám egy szar hozzáépites 17cm-s falakkal, szar tető, semmi szigetelés!
2014. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!