Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti mivel futitek végig a telet?

Ti mivel futitek végig a telet?

Figyelt kérdés

kb mennyibe kerul havonta és lakás v ház?

én megpróbalom villannyal ezt a telet



2014. nov. 27. 23:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Legjobb. Te Zsolti ennek a Ferinek olyan szar szaga van. Áhh francokat ez csak füstszag. De olyan kevert, olyan sza.ros füst. :D Ennél jobb nincs is. :D
2014. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gázkonvektorral. Lakás, utcai és utcai frontja is van, de a többi 4 irányban másik lakásokkal van körbevéve, az alattam levőben sajnos pont nem fűtenek.


A melegvíz megy még gázzal, a bojlert neőm kapcsolom ki soha, ezért mindig utánamelegít, így évi 120 000 Ft körül van a gázfogyasztás, bár a rezsicsökkentéssel lehet, hogy kevesebb jön majd ki.

Rossz a szigetelés az ablakok alatt (ez a szép polgári fa kazettás díszítés, szerintem üres, nincs fal mögötte), állandó cúg van, nagy a belmagasság, és csak az egyik kis konvektorral fűtök, és van, ahol csak 14-15 fok van a lakásban.

Itt is jó lenne egy vegyes tüzelésű valami, csak nem foglalkoztam még vele, hogy társasházban mit kell tenni a kiépítéséért.

2014. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
* utcai és udvari frontja is van.
2014. nov. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Biogázzal
2014. nov. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Biogázzal ,a kályhába fingunk. ))
2014. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Árammal fűtök. De nem egy az egybe elfűtöm, hanem hőszivattyúzok vele. Talajszondám van. Jelenleg 4,8 COP-n működik. Ez azt jelenti, hogy 1 kWh elektromos fogyasztással 4,8 kWh hőenergiát állít elő nekem a fűtéshez és a melegvízkészítéshez. Ja, és a H tarifás árammal megy, tehát a nappali áram 34 Ft/kWh helyett, a H tarifa 25 Ft-ba kerül.

250 m2 a háromszintes ház, négy lakóval, a mostani novemberi fűtés + melegvíz készítés 15 ezer forintba került. Nagy hidegek nem voltak.

2014. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sima cirkó kazánnal, 850-900 köbméter földgázzal egy télen.

Jó a hőszigetelés :)

2014. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2kW-os hősugárzó minimum kell szerintem hogy legyen hatása is, 1kwH 40ft akkor az már alapból 1 óra 80ft akkor számoldki mennyire nem éri meg
2014. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!