Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mivel fűtötök? Mennyibe kerül...

Mivel fűtötök? Mennyibe kerül ez évente? Elégedett vagy?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés, mert megtapasztaltam a két végletet. :)

Tégla társasházban laktunk évekig, kényelmes, konvektoros fűtés volt, körbe voltunk fűtve, úgyhogy a szomszédokhoz képest keveset fizettünk. Évente 156 ezer forintot.

Már kertes házban lakunk egy ideje, két cserépkályhával fűtünk, plusz egy sparhelttel, egy nap kb. 40 percbe kerül. Sajnos még azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, mert a házvásárlásba beletartozott a tele fáskamra (amit fogalmam sincs, hogy meddig elég, a tulaj szerint egy idényre simán...)

Szóval kíváncsi vagyok, kinél hogy megy ez :)


2014. dec. 12. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor milyen fához jutok hozzá olcsón. Mindegy hogy puha vagy kemény. Kb 200 e-körül jön ki a tél 150 m2-korszerűtlen kertes házra.
2014. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az nem is rossz... És miben fűtesz? Kandalló, kazán, cserépkályha... ?

És mit értesz azalatt, hogy korszerűtlen? Milyenek a falak, nyílászáróK?

2014. dec. 12. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ablakok lettek cserélve mert már szét voltak száradva. Műanyag lett helyettük. Egyébként beton vagy inkább salakblokk ház , télen hideg nyáron meleg. Szigetelés nincs. Vegyes kazán van radiátorokkal. Az erdészettől veszem a fát magam vágom hasítom így a leg olcsóbb.
2014. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90 négyzetméteres családi házat fűtök egy turbós kombi gázkazánnal. Folyamatosan 22°C van a lakásban. Az évi gázszámlám kb. évi 150 ezer forint. Ebből nem tudom, hogy a fűtés pontosan mennyi, mert ez a kazán melegíti a vizet is, továbbá gáz főzőlapunk van.
2014. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!