Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi áramot fogyaszt egy...

Mennyi áramot fogyaszt egy 600W-os elektromos melegítő 3 óra alatt?

Figyelt kérdés
Úgy felejtettem a fürdőben az elektromos hősugárzót és most aztán fogom a fejemet, hogy mennyivel fogok többet fizetni a havi áram számlára. Ki lehet ezt számolni?

2014. dec. 29. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na 1 újabb észt osztó! Brrr senki nem nézi a :ha -t...
2014. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mehet folyamatosan egy ventilátoros melegítő, felügyelet nélkül hagyva akkor lehet baj ha valami miatt a ventilátor elromlik. A gagyi, olcsó hősugárzókban nincs semmi védelem ,ami lyenkor kikapcsolna, vagyis izzik a fűtőszál egyre jobban, megolvad, kigyullad a műanyag burkolat és kész a baj. Az olajradiátor ennyivel jobb, hogy azt bátran ott lehet hagyni felügyelet nélkül, nem fog kigyulladni.
2015. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

3X600=1800 W-1.8 KW

1 KW áram kb40 Ft(szolgáltató függvénye)azaz kb 72 Ft + jelentkezik a számlán és meleg a fürdőszobában.

Általános iskola nem nyolcadikos matek.

2015. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én csak meg akartam tudni, hogy mennyit fogyaszt, de úgy látszik, hogy egy olyan helyre tévedtem, amire nem kellett volna :D
2020. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Most akkor mennyit fogyaszt?
2022. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!