Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehet részletfizetést...

Hogyan lehet részletfizetést kérni az Elműtől?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni részlet fizetést, egy 33 ezres éves elszámoló számlára.Én gyesen vagyok, egyedül nevelem a kislányomat, édesapám fizetésének 50 %-át vonják,plusz a bankszámlánkon is van letiltás, közös költség hátralékot

vonják végrehajtó által.Így az én pénzem nmellett( 39 ezer) havi 71250 ft-ból élünk 3-man.Egyszerüen nem tudnánk kifizetni, mert akkor vagy közös költséget nem adunk fel, vagy más számlát, vagy a gyerek pénzéből vagyok kénytelen kifizetni, de akkor meg a babánbak nem tudok venni, pelenkát, tápszert stb.Még egyébként nem is kaptuk meg ezt a számlát, tegnap felhívtam az elműt, és akkor kértem egyenleg lekérdezést is.Akkor tudtam meg mi a helyzet. Édesapám helyében intézkednék,van is elműtől kapott meghatalmazás iratunk, csak ki kell tölteni.Milyen papírokat vigyek magammal holnap, hogy megkapjuk a részlet fizetést?Hogy zajlik pontosan a folyamat.Előre is köszönöm a válaszokat.Szép napot mindenkinek!



2015. márc. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van E.mailük az Elműnek (szerintem kell lenie), akkor először érdeklődd meg a részletfizetést E-mail-ben. Aztán ami válasz jön, akkor fel tudsz készülni, hogyan tudod elintézni.
2015. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, márírtam nekik tegnap, meg ma is a központi e-mail címükre, de egyenlőre semmi válasz. :(
2015. márc. 24. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor telefonálj azon a számon, ahol az egyenleget lekérdezted, hogy szeretnél részletfizetési kedvezményt kérni, hogyan lehet elintézi.
2015. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudtam telefonálni, de viszek magammal, minden iratot, az elműtől, gyesről, családiről, banktól a letiltásokról szólo leveleket, végrehajtótól a levelet, hátha, édesapám iratai másolatát, hátha eléglesz ennyi. Azt olvastam, hogy a számla lejárata és a kikapcsolási felszólítás között lehet intézkedni.De ha megvárom, amíg lejár a számla,.akkor ráfognak dobni kamatot, és még többet kell fizetnem akkor.Meg elvileg 15 nap alatt válaszolnak.Igaz lehet ez?
2015. márc. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!