Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Úgy nem fogyaszt sokat a...

Úgy nem fogyaszt sokat a konvektor, ha csak hajnalban tekerem 5-ösre, meg késő este?

Figyelt kérdés
Napközben meg éjjel csak az őrlángot használom. Késő este csak azért rakom feljebb, mert én este zuhanyzom, és hogy ne a "jégverembe" térjek vissza. A nagyszobai irányítja az egész lakást. (egy szoba hálófülkével, külön konyha)
2015. okt. 2. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

egyfajta takarékos megoldásnak megfelel. lényeg, hogy nem egész nap megy, csak ha szükséged van rá.

konvektornál, amúgy is másképp melegszik a szoba; közel meleg van, távolabb hidegebb.

2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy tudja ,a számok egy hőmérséklet tartományhoz tartoznak .pl,az 1 es 20 fok ,az 5 ös 24 fok .Amig ezt az értéket el nem éri a fütött helység hőmérséklete,addig a készülék teljes lánggal fog élni .Ez egyesen is így müködik .

Remélem érted amit írtam .

2015. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyeld a lakás hőmérsékletét is. Most még nem érdekes, de hideg napokon nem zárd el napközben, mert ha estére a lakás lehül 15-16 fokra, egész este menni fog a konvektor, és nem lesz meleg sem. Én napközben és éjjel hármason hagyom (18 C), ha itthon vagyok, akkor tekerem fel ötösre (22 C). Teljesen automatikusan tartja a számhoz tartozó hőmérsékletet. Azt neked kell kitapasztalni, hogy egy adott hőfokhoz hányasra tekerd.
2015. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!