Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Havi 200 000 Ft nettó bevételb...

Havi 200 000 Ft nettó bevételből fel lehet nevelni 2 gyereket?

Figyelt kérdés

A rezsi már levonva, 200 000 Ft jut kajára, ruhára, orvosra, gyógyszerre, szórakozásra és minden egyébre.


Tehermentes ház és kocsi van.


2015. dec. 10. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen:) Nekünk is ennyi van kb, valamivel kevesebb.
2015. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%
Mindenkinek más életszínvonal felel meg, sztem simán. Mi is kb ennyiből vagyunk és nincs mire panaszkodni. Biztos lesz akinek ez nagyon kevés.
2015. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
fel lehet, de én inkább rágyúrnék valami olyan szakmára, amivel tudok annyit keresni, hogy ha netalán valamelyiknek valami olyan betegsége van, vagy olyan hobbija, ami költségesebb, akkor se kelljen a család többi tagjának nélkülözni. De az sem mindegy hány évesek vagytok. Van olyan élethelyzet, amikor már nem érdemes továbbvárni, mert a legfontosabb, hogy legyen kivel megosztani amid van. Anélkül semmit sem ér, ha milliomos vagy az sem...de 200.000 Ft-ra én csak akkor vállalnék, ha már nagyon benne vagyok a korban és semmi lehetőségem tanulni, karriert építeni.
2015. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

igaza van a 2. válaszolónak, mindenkinek mások az igényei. van, aki szereti, ha marad pénze családi mozizásra, más inkább túrázni jár ingyen. van, aki szeret étteremben enni, mások kifejezetten imádnak otthon főzni.


Viszont, akkor mégsem havi 200 a nettó bevétel, hanem jóval több, hiszen a rezsit 4 emberre már levontátok belőle, szóval a válaszom nekem is az, hogy igen.:)


Mi csak egyet tervezünk, mert félünk a jövőtől. anyukám mindig azt mondja, hogy bármi történhet, pl. tőlünk elvonták a családi pótlékot a 90-es években, eltörölték egy időre a gyedet és költségessé tették a felsőoktatást. Aztán jött egy újabb rendszer és én még ingyen tanulhattam egyetemen. Nem tudunk mindent kiszámítani.:)


27 hkm

2015. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%

Két szülő vagy egy? Budapesten?


Egy szülő, vidéken simán. Két szülő Pesten neccesen.

2015. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Két szülő, vidéki kisvárosban.
2015. dec. 10. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lenne elég 200 ezer csak kajára, szórakozásra, ruhára? Ne már!!! Van aki ennyit keres, és még ebből jön le az albérlet, rezsi, számlák...

Nem lehet mindenkinek jobb munkája, nem kereshet mindenki fél-1 millókat, de azoknak is joguk van családot alapítani!

2015. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
senki nem mondta hogy ne lenne joga bárkinek bármilyen jövedelemre gyereket vállalni. A kérdező tanácsot kért, véleményt. Nem kell egyetérteni azzal, aki úgy gondolja nem vállalna ennyire...
2015. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
81%

Ma már feltetted ezt a kérdést és ott is válaszoltak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi erre bevállalunk 2 gyerkőt, most van úton a második, van tehermentes lakás és autó.
2015. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!