Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Fűtötök még?

Fűtötök még?

Figyelt kérdés
Én most kapcsoltam ki.

2016. ápr. 10. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én meg most dobtam meg a kazánt.
2016. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3hete már nem.
2016. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy picit, mert rettenetesen szarul szigetelt a ház.
2016. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már elzártam vagy két hete, de tegnap beindítottam újra :-(
2016. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még kell fűteni nincs még olyan meleg. Amikor jó idő volt csak estére gyújtottam be, akkor is csak felfűtöttem a vízteres kandalló vizét 60 fokosra hogy éjszaka ne hűljön le nagyon a ház, a barátnőm elég fázós meg én is az vagyok, de ezt is elég volt csak két naponta. Pénteken is csak este gyújtottam be de akkor hűvösebb is volt már. Éjjel még nagy hidegben sem fűtünk mert szigetel annyira a ház szerencsére de másnap munkába indulás előtt 1 órával előbb kelek, begyújtok, jól felfűtöm, jól megpakolom és mire a barátnőm felébred akkor ő is tud rá tenni, megpakolja, elmegy munkába én akkor ebédidőbe mindig haza jövök akkor is megpakolom és az kitart mire hazaérünk, de ezt csak nagyon hidegbe csinálom. Most mai napon is 8 órakor már begyújtottam mert az alsó szintünk nem szigetel jól ott még nem volt se időm se pénzem nyílászárókat lecserélni leginkább amiatt fűtünk be mert avégett hamar lehűl a ház. Én addig fűtök ameddig nem lesz tartósan jó idő, én lassan 5 éve lakok itt a házban és eddig még májusba is kellett picit fűteni estére, de azt a lemetszett gallyakkal, meg kisebb fatörmelékekkel csinálom hogy spóroljak a tűzifával mert akkor ez is bőven elég fűtésre.
2016. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Április elseje óta már nem. Max. ha elkél egy kis hő az alsó szinten (fent itt vagyunk a számítógépekkel, nincs gond), akkor sütünk sütőtököt, azt úgyis kell :D

Jól szigetelt a ház.

2016. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

A hőtároló tömeg is hatalmas, ez még fontos.

Amúgy ez átlagos év, durvább esetben még április elején fűtünk, korán jövő melegnél pedig március közepén hagyjuk abba. Nagyon sokat számít a hulladékhő, ha jól szigetelt a ház :D

2016. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjel megfagyott a víz az alattam levő lapostetőn. (Németország) Szerinted?
2016. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21-22 fok van bent fűtés nélkül, úgy, hogy fél nap nyitva vannak az ablakok. Újépítésű társasház, jó a szigetelés (múlt hét közepén 24 is volt). Csak sajnos felénk napok óta nem volt már napsütés, esett és 12 fok körül volt kint napközben, így a frissen mosott ruhák nem száradtak, úgyhogy tegnap bekapcsoltuk 10 percre a kazánt, hogy a radiátorra teregettek ruhák megszáradjanak. Egyébkén már húsvét óta nem fűtünk.
2016. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mi már nem fűtünk. Teljesen felesleges.
2016. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!