Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szerintetek melyikkel járok...

Gabesz5555 kérdése:

Szerintetek melyikkel járok jobban? Nyárfa 13500Ft Erdei köbméter Teljes kocsi fa (2erdei m3) 27000 Ft fuvarral együtt Vagy akácfa 28250 Ft Erdei köbméter Teljes kocsi fa (2erdei m3) 56500 Ft fuvarral együtt.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A jót meg kell fizetni,ez a tűzelőre is igaz .Az olcsóból a 3 x át tüzelnéd el .
2016. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire szeretnéd használni...

Ha fűteni, valószínűleg a nyárral. A fűtőértékük azonos, az akác ugyan nehezebb, kb. másfélszeres, viszont az ára duplája.

2016. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem tudom miylen környéken laksz, és konyhakészen vinnék e , de az akácért akkor reális ez az ár, ha 33 centibe vágva konyhaszén kalodába KÉZZEl rakva adják, vagyis én ilyet 30 ezer forintért veszek.

Nyárfaval tüzelni nem a legjobb, de az is kérdés miylen nyárfa a nemesnyár és a fekete nyár között azért van különbség. Nyárfából normális kereskedő nem csinál tüzifát, de legalább korrekt áron adja. Egyébként ha szót köbméterbe adja készülj fel lelkileg hogy ha kiraknád nem jönne ki a 2 erdei köbméter...

Én inkább vennék 4 köbméter nyárt.... mondjuk még egy kérdés, ha csak tavaszi fütésre vagy őszire kell hogy kcisit bemelegitsen jó a nyárfa, de télen -10 fokba semmit nem fog érni !

2016. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!