Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Főtáv mínusz számla mit jelent?

Főtáv mínusz számla mit jelent?

Figyelt kérdés

1000FT.

Értem, hogy visszafizetnek elvileg, de hova, ha kártyával fizetek?



2016. máj. 24. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ha utalni nem tudnak akkor postán kapod vissza a lakcímre
2016. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy jovairjak a kovetkezo szamladon. Egyebkent lehet akar kartyara is visszautalni.
2016. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.... én örültem volna ha jóváírogatják inkább ahelyett,hogy vissza küldik.De mindig vissza küldték :S
2016. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is jobb lenne, ha jóváírnák, logikusabb és kényelmesebb lenne. Nekik is. Köszi a válaszokat!
2016. máj. 24. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában betudják a következő hónapokra, ha az ügyfél nem jelzi külön, hogy kéri kifizetni.


Nálam most 4 havi vízdíjszámla volt mínuszos, örültem neki, abban az időszakban annyival kevesebb volt a fizetendő rezsim.

2016. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nyert. Kihozta a postás. Hihetetlen ostoba a rendszer. Persze biztos a Magyar Postának is megvan mindenhol a beépített embere, hogy ők is leszedhessék a maguk kis sarcát. Nem csalódtam a magyar rendszerben. Sosem változik.
2016. máj. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!