Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért drágultak meg így a...

Miért drágultak meg így a szoba bérleti díjak néhány év alatt miközben a fizetések szinte semmit nem emelkedtek?

Figyelt kérdés
Mégis mit tehet az aki alap fizetésből él és egyedül van?
2016. jún. 10. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az építőipar halott volt,nem építettek, így elfogytak a lakások, amihez az is hozzátett, hogy sokan felköltöztek Pestre.

Aztán ott van az Airbnb, sokan lakást vásároltak, majd kiadták ezen az oldalon.

Nagyjából ennyi.

2016. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké de lassan éhenhalás szinten sem lehet kijönni.. Lakást De még telket sem tud venni az ember...
2016. jún. 10. 23:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Az építőipar halott volt már 10 éve is akkor is csak irodaházakat meg plázákat építettek nem lakásokat azt a néhány lakóparkot ultra súlyos m2 árakért meg szerintem teljesen felesleges ide sorolni.. az egy másik kávéház..
2016. jún. 10. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van.

Ismerősömék 2013-ban vettek 10 millióért lakást, ráköltöttek kettő milliót. Ma 18 ér a lakás.

Vannak, akik jól jártak, mások rá....

Én is ebben csücsülök most, vagyis fogunk tudni lakást venni, de zavar, hogy laza 4 milliót rá kell dobnom.

Ha nem lenne, én kimennék külföldre, összeszedném rá a pénzt, aztán haza se jönnék :D

2016. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy meg jah, kimész, ledolgozod az életed, majd hazajössz veszel egy lakást, kinti nyugdíjból meg elvagy.

Ne fogd fel olyan drasztikusan.

2016. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg az lesz a vége hogy ki kell mennem minnél hamarabb..


De én telket fogok venni a pénzből itthon..

2016. jún. 10. 23:13
 7/10 A kérdező kommentje:

Most fogok diplomázni és kb kitörölhetem vele a seggem ttk-alapszakkal


sőt mg stresszesebb munkát kapok kevesebb pénzért ha egyáltalán kapok mintha vagyon őrködnék..

2016. jún. 10. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Szakirány ? :)
2016. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert 1, az önkormányzati lakásokban haverok laknak vagy a házakat nem tartják karban és lakhatatlanok, 2, nem épülnek új lakások 3, airbnb, nyugati befektetők, 4, árnövekedés van, de a fizetések ugye nem növekednek.


Egyébként az, hogy valaki egyedül lakjon, mindig luxus dolog volt. "Régen" az emberek vagy többgenerációs házakban laktak a szüleikkel, vagy elköltözésükkor a párjukkal bútoroztak össze. Én pl. egyetem alatt másokkal laktam, munkakezdéskor is, majd a párommal, aki később a férjem lett. Egyedül soha nem tudtam volna kifizetni egy albérletet vagy venni egy lakást, már 10 éve sem. Az luxus kategória.

2016. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 földrajz
2022. jún. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!