Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért vannak irreális összegek...

Miért vannak irreális összegek a vízdíjak között?

Figyelt kérdés

Visszanézem díjneten a vízműveknek és csatornázási műveknek fizetendő 2 havi számlákat 3 évre visszamenőleg.


Össze-vissza ugrál a számlák díja a 3000FT-tól a 8000Ft-ig.


Miközben a vízfogyasztás közel állandó. Ráadásul nem nyáron ugrik meg, ahogy várná az ember, hanem össze-vissza akár tavasszal.


Nincs semmi változás, nem használja több ember, ugyanaz a napi rutin, ugyanannyi a fürdés, csapvíz, stb.


Irreális különbség a 3000 Ft és a 8000Ft.


Már írtam nekik, akkor azt mondták, hogy egyszeri éves kompenzálás van. Na de ezek nem egyszeri magas díjak, hanem évente sokszor kiugróan vagy magas, vagy alacsony összegek, nézőpont kérdése.


Érthetetlen. Miért lehet ez?



2016. jún. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 havi lemaradást reklamáltak. Bementem, "anyák napját tartottam". Azóta velem nem próbálkoznak (a szomszédokkal igen).

Sajnos viszonylag szabad kezük van. Ha jelzed, hogy figyeled a munkájukat visszavesznek

2016. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk 2 havonta olvassák le. A nem olvasott hónapba becsült 7m3 fogyasztást számolnak, ez átlag jó is mert mert 2 hónap alatt 14-19m3 között fogy.
2016. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
más cégeknél pedig 3 havonta van leolvasás, ami nálunk praktikusan annyit jelent, hogy 2 hónapra számláznak 20 m3-t, majd a 3. hónapban leolvassák és csak a leolvasott és a kifizetett 20m3 különbözetét kell befizetni, ami nálunk kb 6 m3.
2016. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!