Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ajánlatróL, érdemes váltani?

Figyelt kérdés

[link]

Azt nem igazán érte, a felsorolt fizetési módok közül, ebankon keresztül lehet utalni a számlát?Mert ugye a postai csekk kilőve.eddig azon fizettem.


2016. jún. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi semmit nem fizetünk csekken... vagy kártyával vagy utalással. A tigázt pl a díjneten keresztül szoktuk
2016. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem,de en azt kérdeztem érdemes e váltani,es hogy akkor ebankon keresztul lehet e utalni a gázszámlát?
2016. jún. 18. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz a posta nyitvatartásához igazodni, sokat sorban állni, sorsjegyet venni és biztosítási ajánlatokat végighallgatni, akkor nem érdemes.
2016. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt nem szeretem,de jópár csekk így jön még ezen kívül.

Az átutalgatási macera miatt gondolkodom.Mert az havonta változik, nem minden hónapban ugyanannyi,netes bediktálás után küldték ki eddig a számlát.

2016. jún. 18. 14:27
 5/7 kovpet ***** válasza:

Az átutalás macera? Dehogy. A csekkes fizetés az.


Csináld csoportos beszedéssel, az a legegyszerűbb (és legolcsóbb).

2016. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Picit vitatkoznék...NEM az a legolcsóbb! Ha pl. díjneten bankkártyás fizetést csinálsz,az "kártyás vásárlásnak" minősül...na az az olcsóbb//ingyenes!
2016. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:

Most nem találtam konkrét díjat, de ok, legyen olcsóbb a kártyás fizetés. Akkor is macerásabb a csoportos beszedésnél, mert havonta kell vele foglalkozni.

A csopbeszt egyszer beállítom és az életem végéig nem kell vele foglalkozni. Lehet limitet is tenni rá, hogy véletlenül ne vegyenek le irreális összeget.


Ha nem is a legolcsóbb (mondom, nem tudom az árát, de nekem nem tűnik fel, hogy ezért számlázna valamit is a bankom, de majd megnézem) de a legjobb. Számomra. Ki ízlések és pofonok, ugye :)

2016. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!