Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Családi házban élők válaszolná...

Családi házban élők válaszolnának?

Figyelt kérdés

Tudom nem babás témakör, de itt vannak bőven valószínüleg családi hàzban élők. Arra lennék kíváncsi mennyi a rezsije egy kb 70-80 nmes hàznak. Tudom több dologtól is függ de mondjuk nincs légkondi se padlófűtés, új nyílás zárók szigetelés normàl. Van egy 10 hónapos lànyunk, albérletben lakunk és 1-3 éven belül szeretnénk házat venni. Nem lenne óriási igényünk de egy konyha nappali, 1 háló nekünk és 2 kisebb szoba a gyerkőcöknek mert szeretnénk még legalább 1 gyereket. Meg persze egy kis kamra fürdőszoba. Szerintem ez egy átlagos kis családi ház. Kertet se szeretnék óriásit.

Szóval nem akarok senki pénztárcájába nyúlkálni, de érdekelne mennyi a rezsitek akik kb ekkora házban laknak, mégis mire számíthatnánk.

Előre is köszönöm.


2016. jún. 22. 15:46
 1/4 anonim válasza:
Mi 65 nm.s házban lakunk, 40-50 k ft.
2016. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk télen a fűtés 20 körül szokott lenni, a villany 10-12 (bár nálunk 3 a kiskorú, tehát itt azért a miénk több), a víz 7ezer csatornával. Ezek az alapok és ezeken felül van persze még más egyéb, mint tv vagy internet, biztosítás és ilyesmi.
2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gáz télen 25 körül, villany 10-12, víz 9-10e havonta. Nyáron a gáz kevesebb, a víz több a locsolás miatt. Tv, net, telefon (ezek csomagfüggőek), szemétszállítás, biztosítás, riasztó havidíj.
2016. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem sokkal tűnik többnek a jelenlegi kiadásainknál :)
2016. jún. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!