Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Más is szenved az elmű oldalán...

Más is szenved az elmű oldalán a belépéssel, mikor le akarja adni a havi mérőállás jelentést?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

egy fos!

én vagy egy éve nem tudok belépni, azóta telefonon diktálom.

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A régebbi sem volt nagy szám, de az új (elmuemaszenergiaszolgaltato) egy vacak.

Átvették, de fejleszteni semmit, a szerver lassú, gyenge.



#1 kérj jelszóemlékeztetőt, és próbálj úgy belépni (sokszor nekem is csak így sikerül)

2016. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kértem, azzal sem tudtam belépni.
2016. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
Most próbáltam ki, nekem működik a belépés.
2016. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, akkor lehet, hogy az első válaszolóval egyetemben extra bénák vagyunk, de engem minden hónapban kiborít. A minimum, amit a belépéssel "elszórakozom" fél óra. A jelszót minden egyes hónapban meg kell változtatnom, mert az Istenért nem enged be vele. A jelszó emlékeztető is egy vicc, van, hogy abból is 2-3-szor kell újat kérnem, mire nagy keservesen beenged. Az egyik pillanatban még a felhasználónevet nem fogadja el, a következőben már a jelszóval van gondja. Pedig nem vagyok béna, nem ütöm félre, egyszerűen sz@r az egész rendszerük. És ez így megy minden átkozott hónapban. Tettem már panaszt, de valószínű, hogy magasról tesznek rá. Rémes.
2016. aug. 8. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Segítek nem mi vagyunk bénák.

Én is többször szopattam magam legalább fél óráig.

De rájöttem, hogy nem éri meg.

Ahogy írtam, azóta az ingyenes telefonon diktálom.

2016. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tibor Hegyi válasza:

Én az OTP Direktel jártam így. 13 hónapon keresztül kéregettem új jelszót, mivel a harmadik próbálkozás után mindig letiltott. Már azt hittem annyira süket vagyok hogy mindig elfelejtem a jelszavamat. Aztán csoda történt. Az Otp-s hölgy azt mondta válasszak más keresőt a régi helyett

Azóta elsőre be tudok jelentkezni.

2016. aug. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
Keresőt?
2016. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elművel csak a baj van. Mérőhely átíratása is egy féléves agyrém náluk. Ugyanez a vízműnél 15 perces mutatvány.
2016. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A telefonos bediktálás egy 2 perces művelet, főleg ha már nagyjából tudod mi mi után jön.

Hazaérkezéskor szoktam elintézni. Ajtó előtt villanyóra leolvas, telefonszám hív, kihangosít, addig számla előkeres, elmű ügyfél megnyom, azonosító beír, visszaigazolást kér, mit akarok kérdés, mérőállás beírás, megerősítés, köszönjünk viszontlátásra. Egyszerű, követhető, simán tudok mást is csinálni közben, amíg mondja a magáét az automata.

Az előttem itt lakó családnak átlag 202 kWh-t számláztak minden hónapban. Majdnem seggre ültem az első számláknál, azóta inkább diktálom. Így 85 volt a max, amit klímázás mellett sikerült teljesíteni. :D

2016. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!