Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Csak nálam nem működik a...

Csak nálam nem működik a Főgáz honlapja? Vagy másnál sem?

Figyelt kérdés
Átraktak minket a tigáztól a főgázhoz, de nagyon nem akar működni a dolog. Most kezdődik a diktálási időszak, a honlapjuk ahol tájékozódni, majd pedig diktálni kéne jó ideje nem működik.

2016. okt. 27. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem sem tölt be most az oldal.

Én főgázos vagyok, és pár napja diktáltam a mérőállást a főgáz oldalán (akkor még jó volt).

Ott olvastam, hogy az ex tigázosok csak kb nov 5.-től fognak tudni diktálni. (nem tudom a pontos dátumot, mert engem nem érint...)



Ne parázz, én időnként kihagyok egy-két hónapot a diktálásnál és még nem volt belőle semmi probléma.

2016. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
35%

A TIGÁZ-tól átvett új fogyasztók számára október 27-e és november 9-e között van lehetőségük a diktálásra, vagyis a mai naptól már tud diktálni.Azok a fogyasztók, akik ebben az időszakban bediktálják mérőállásukat, már az első számlát is a tényleges fogyasztás alapján kaphatják.

További információt a [link] linken találhat.

2016. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Tigázosok voltunk, nekem működik a honlapjuk.

Diktálnunk most nem kell, mert tegnapelőtt voltak soron kívüli leolvasáson.

Amúgy a diktálási időszakunk: "A leolvasási hónap kivételével minden hónap 09 - 12" (a főgáz honlapjáról másolva)

2016. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Ja így könnyű, már nálam is jó a honlap.

Első voltam.

2016. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mostmár nekem is betölt a honlap, csak regisztrálni nem tudok. ,,Szerver kommunikációs hiba történt, kérjük próbálkozzon újra később!"- ezt írja.


Jó lett volna ma elintézni ezt az egészet, mert a hétvégén elutazunk két hétre.

Nagyon nyögvenyelősnek tűnik ez az egész átállás, jobb lett volna ha minden marad a régiben. Ott legalább sosem volt a diktálással és az ügyintézéssel probléma. Én nem merek kihagyni egy diktálást sem, mert félek, hogy átraknak minket általányra. Szeretem a téli időszakban letudni ezeket a magas fűtésszámlákat, hogy a nyáron csak pár forintot kelljen fizetni.

2016. okt. 27. 19:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Telefonon se lehet elérni őket. Délután le voltak terhelve a vonalaik, akkor a céges telefonról próbáltam elérni őket. Most a saját mobilomról hívtam őket, erre az én mobilszolgáltatómról nem lehet, hívjam vezetékesről. Komolyan mondom, hogy alig néhány hete raktak át minket, de már most elegem van belőlük.
2016. okt. 27. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Október 1-től regisztrálhattál volna a Főgáz honlapján.

Mi okt. 16-án regisztráltunk. Akkor rögzítette a regisztrációt és 27-től be is lehet lépni a regisztrációs adatokkal (küldtek róla ma e-mailt)

Attól, hogy elutazol, még diktálhatsz, internet szinte mindenhol van már.

Attól pedig, hogy kihagysz egy diktálást, nem fognak áttenni átalányra, csak azt az egy számládat állítják ki becsült fogyasztás alapján.

2016. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Főgáz honlapjára a régi Tigázos azonosítókkal kell regisztrálni, vagy kapni kellett volna már levelet a Főgáztól az új azonosítókkal??
2016. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, nekem nem sikerült regisztrálnom a Főgáz honlapján, mert folyton kommunikációs hibát írt ki. Én telefonon diktáltam végül, de hogy ott se legyen egyszerű a dolog, külön telefonszám van a vezetékes és a mobiltelefonoknak. Ha gondolod leírom neked.
2016. okt. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!